Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Tunika L
Tunika L - 89

Tunika L

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny från shein

Jenny Henriksson
Jenny Henriksson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tunika  - Ljusrosa tunika i storlek L.
Svart tunika med spetsdetaljer från fashion strl L - Svart tunika med halvärmar och snygga spetsdetaljer vid ärmslut och över bröstet. Klänningen har rund halsringning och ett diskret mönster upptill som ger en cool touch. Perfekt för dig som gillar stilrena och eleganta plagg.  Helt & fint skick
Svart kortklänning/tunika från Zara, stl L - Svart kortklänning från Zara i storlek L. Klänningen har en enkel och stilren design med korta ärmar och en liten krage med v-ringad öppning. Materialet är mjukt och känns bekvämt mot huden, perfekt för en chill och snygg look.
Tunika xs - Super snygg och skönt material, i nyskick, djur och rökfritt
Klänning/tunika - Aldrig använd
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Student klänning Adoore - Supersnygg från Adoore. Bara använd en gång så nyskick! Perfekt som studentklänning
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.