Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - En vit klänning från H&M. Den har en roset och ett fint möster på tygget. Tygget är även rätt strechigt. Klänning är i bra skick
Klänning - Supersöt svartvit klänning med långärmad topp i stjärnmönster och fluffig svart tyllkjol. Perfekt för dig som gillar en lekfull och trendig stil. Toppen är i mjuk bomull och kjolen har flera lager tyll för extra volym.
Klänning S  - Oanvänd men Tvättat bara  Med fina dekorationer
Klänning  - Oanvänd söt klänning!
Söt klänning - Klänning som aldrig använts. perfekt att passa på nu när de är gratis frakt via ”köp nu” 💖
Klänning  - Använd 1 gång.   Vit/cremefärgad
Klänning  - Klänning från H&M Divided. Oanvänd
klänning - är 170 storlek xs/xxs
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: 38&40
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mycket vacker sommarklänning med skärp i midjan, målad med blommor i gult, orange, svart och vitt, detaljerna är väldigt vackra. Den har vida ärmar, är ovanför knäet och är gjord av chiffong😍😍😍😍

Ella
Ella
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jens M&L - Helt nytt
Jeans - Bär den flera gånger
Jeans - Bär flera gånger
Vita jeans - Helt nytt
Fin dress - Fin dress, jag bär den en gång💙 baby blue
Shirt - Kortärmad T-shirt med V-ringning, vit och blårandig skjorta
Blazer - Kavaj till salu är nästan ny, använd endast en gång, anledningen till försäljning är att den har blivit för liten för mig😊 Väldigt skön att ha på sig❤️❤️❤️ Jag köpte den för 599kr
Stickat - Sammetstyget är en kamelbrun färg som bärs på hösten under en skjorta, men skjortan är inte till salu
Shirt - Svart skjorta med teckningar med små hjärtan En skjorta utan knappar, chiffongtyg, vackert sommartyg😍🌞🌞
Jeans jacket - Jeansjacka, använd ett fåtal gånger, med metallknappar🧞‍♂️🧞‍♂️
Liknande annonser
Visa alla