Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Omlottklänning
Omlottklänning - 89

Omlottklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå och vit Omlottkläning Design Vera Velour ,storlek XS,Pris 250kr

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vinröd Mulberry Plånbok - Vinröd Mulberry Plånbok ( ej använd)Pris: 600kr
Iphone skal svart - Svart Iphone skal passar för XS och X. Pris: 250kr
Svart Mocka Stövlett - Svart Mocka Stövlett storlek 41 Pris : 150kr
Parajumpers Väst - Militär Grön Parajumpers Väst Nyskick XXL Pris : 1500kr
Mocka Stövlett - Mocka Stövlett Nyskick storlek 41 Pris : 150kr
Michael Kors Stövlett - Svarta Michael Kors Stövlett Storlek 40/41 Pris: 500kr
Liknande annonser
Visa alla
omlottklänning - Klänning från NA-KD använd 1 gång och i fint skick, pris kan diskuteras
Vit omlottklänning - Säljer en söt vit omlottklänning med korta puffärmar och knytband i midjan. Klänningen har en volangdetalj vid fållen och en v-ringad hals. Perfekt för sommarens varma dagar! Student
Vit omlottklänning  - Säljer en elegant vit omlottklänning med volangdetaljer och puffiga trekvartsärmar. Klänningen har en knytning i midjan och en v-ringad design. Klänningen är använd en gång men är som ny och är från bubbleroom☺️
Zebramönstrad omlottklänning - Snygg zebramönstrad omlottklänning i svart och vitt. Perfekt för en utekväll eller fest! Klänningen har en v-ringad design och är i ett mjukt och bekvämt material. Den har en smickrande passform med knytning i midjan. Ny med prislappen kvar! Aldrig använd.
Zebramönstrad omlottklänning - Säljer en kort, ärmlös omlott klänning med zebra mönster i brunt och vitt. Klänningen har en halterneck-ringning och volangdetaljer nertill. Tillverkad i ett lätt, flödande tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar djurmönstrat och vill sticka ut. Helt ny!
Vit omlottklänning - Säljer en superfin vit omlottklänning med knyt i midjan. Den har axelband och har en söt volangdetalj längst ner. Perfekt för sommarens alla fester! Passar perfekt till studenten med! Klänningen är aldrig använd endast testad, köptes till konfirmationen 2021 men den var för kort för min smak! Så den är som ny! ( det är en mini klänning)
Vit omlottklänning  - Säljer en vit omlottklänning från lager 157 med långärmade, transparenta ärmar och smockad midja. Klänningen har v-ringning och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varmare dagar.
Fortsätt i appen →