Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart omlottklänning Vero Moda S - Snygg svart omlottklänning från Vero Moda i storlek S. Klänningen har långa ärmar, v-ringad hals och knytband i midjan. Materialet är lätt och har en diskret struktur som ger en cool känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en twist.
Blommig omlottklänning från Vero Moda - Kort omlottklänning från Vero Moda i svart, rött och vitt med blommigt mönster och v-ringning. Klänningen har korta ärmar och är tillverkad i ett glansigt, lätt material som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Blommig omlottklänning Vero Moda XS - Snygg kort omlottklänning från Vero Moda med svart botten och stora blommor i beige, vitt och blått. Klänningen har långa vida ärmar, knyt i midjan och v-ringning. Materialet är glansigt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill sticka ut.
Svart omlottklänning från Vero Moda - Säljer denna klänning från veromoda som är glittrig då jag endast använt den en gång, passar perfekt till nyårsafton🥰
Leopardmönstrad omlottklänning Vero Moda - Snygg kort omlottklänning från Vero Moda med leopardmönster i svart, beige och vitt. Klänningen har v-ringad hals, trekvartsärmar och volangkant nedtill. Materialet är mjuk polyester och modellen har en smickrande rynkning framtill.
Svart omlottklänning från Vero Moda - Svart omlottklänning från Vero Moda med korta ärmar och knytband i midjan. Klänningen har en v-ringad hals och är tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg.
Svart omlottklänning Vero Moda - Snygg svart kortklänning från Vero Moda med omlottkjol och tunna axelband dekorerade med pärlor. Klänningen har en lätt och luftig känsla, perfekt för varma dagar. Stilren design som ger en cool och avslappnad vibe.
Svart prickig omlottklänning Vero Moda - Supersöt svart omlottklänning med stilren v-ringning och volangdetaljer. Knyts i midjan och ger det en fin passform. Är storlek xs men skulle säga den passar även S och M. Använd fåtalet gånger ⚡️💕
Omlottklänning från Vero Moda
Omlottklänning från Vero Moda  - 89 Omlottklänning från Vero Moda  - 90 Omlottklänning från Vero Moda  - 91

Omlottklänning från Vero Moda

Storlek: L
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Omlottklänning från Vero Moda, mycket fint skick. Stl L. Svart bas med vita prickar.

Therese.karlsson92
Therese.karlsson92
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Balklänning - Säljer denna fina klänning som ändast är använd en gång🩷dragkedjan i midjan är lite trög men det är inte något stort problem☺️