Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ballongklänning i Chiffong bal
Ballongklänning i Chiffong bal - 89

Ballongklänning i Chiffong bal

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA
Färg: Blå

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg turkos klänning med ballongeffekt vid knät

Eva Sjöblom
Eva Sjöblom
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå bal omlottklänning i satin - Säljer min gamla balklänning. Använd 1 gång. Ljusblå i omlottmodell med slits framtill.
Chiffong långklänning - Helt oanvänd klänning som har otroligt bra kvalité och är perfekt för sommaren
Ljusblå ballongklänning med smala axelband - Superfin ljusblå kortklänning med ballongformad kjol och smala, justerbara axelband. Klänningen har en rynkad detalj i ryggen och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar en unik och luftig look med volym. (Aldrig använd)
Bal-/festklänning  - Snygg blå långklänning med djup v-ringad urringning och halterneck-design. Klänningen har en slits och elastiska band som kan knytas på flertalet olika sätt! Använd 1 gång på bal i strl S
Bal klänning  - Jätte fin balklänning  Kan användas även på fester
Marinblå bal/bröllops klänning i satin - Säljer en marinblå långklänning i glansigt satinmaterial. Klänningen har omlott upptill med v-ringad urringning och markerad midja. Den är ärmlös och har ett elegant, svepande fall som ger en lyxig känsla. Har använts på ett tillfälle i endast några timmar. Nypris: 3999kr
Ballongklänning  - En gullig balongklänning i rosa och vita färger. Faller fint på kroppen. Storlek M/L. Bra skick
Bal klänning  - Egendesignad balklänning. Använd en kväll  passar storlek 36/38
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
blommig klänning - bra skick! 🌸passar xs-m
Ljusgul balklänning 💛 - Elegant ljusgul långklänning i glansigt material med smala axelband och v-ringad front. Klänningen har öppen rygg med snygg snörningsdetalj. Endast andvänd en gång, kan behöva tvättas då det kan vara lite smutsigt nertill💕Pris kan dissekeras!