Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa långklänning från Vero Moda - Säljer en snygg rosa långklänning från Vero Moda med v-ringning, långa puffärmar och slits. Klänningen har ett strukturerat tyg och är figurnära i modellen.
Rosa långklänning från Vero Moda - Elegant rosa långklänning från Vero Moda med volangdetaljer och öppen rygg. Använd en gång till min bal!💕
Blommig långklänning från Vero Moda - Helt oanvänd! Färgstark långklänning från Vero Moda med blommigt mönster i rosa, orange och ljusa toner. Klänningen har v-ringning, långa transparenta ärmar och knappar framtill. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Mönstrad långklänning från Vero Moda - Lång klänning med ett vackert paisley-mönster i blått, lila och rosa toner. Klänningen har smala axelband och en avslappnad passform.
Rosa klänning från Vero Moda - Rosa klänning från Vero Moda med puffiga ärmar. Tillverkad i lätt bomull som känns luftig och skön. Storlek (S). Skriv via dm vid funderingar 🩷
Blommig långklänning från Vero Moda - Superfin långklänning från Vero Moda med rosa och ljusblått blommönster. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och flera lager volanger som ger en romantisk look. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Rosa klänning från Vero Moda  - Snygg rosa klänning från Vero Moda som aldrig kom till användning. Strl xs. Kan skicka fler bilder vid intresse.
Rosa klänning från Vero Moda - Säljer en söt rosa klänning från Vero Moda. Den har en klassisk krage och korta ärmar, perfekt för en avslappnad stil. Klänningen är gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Rosa långklänning från Vero Moda
Rosa långklänning från Vero Moda - 0 Rosa långklänning från Vero Moda - 1 Rosa långklänning från Vero Moda - 2

Rosa långklänning från Vero Moda

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en ljusrosa långklänning från Vero Moda. Jag har sytt till den vid v-ringningen så jag tyckte att den var för djup på mig. Endast använd en gång💕

Smilla
Smilla
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige blus only  - Super fin beige blus med puffärmar från only.  Använd fåtal gånger men fortfarande i väldigt bra skick💗
Mörkblåa jeans Gina Tricot  - Säljer dessa super snygga jeansen från Gina Tricot. Väl använda men fortfarande i väldigt bra skick💕
Beige kofta med knappar H&M - Gammal och använt en del men den är fortfarande i väldigt fint skick💕
Weekday jeans med snörning - Säljer dessa super snygga jeansen från weekday då dem var alldeles för långa och förstora för mig. Detta är storlek 29 och jag är 155 cm lång.
Blå balklänning från lulus - Säljer nu min fina balklänning. Den är uppsydd så passar perfekt till längd 155-160 även när man har klackar. Som man ser på bilden så släpar den fortfarande lite. Den är i storlek S men är även tillsydd upptill så skulle säga att den passar storlek xs. Den har även en slits från midjan på höger sida. Den har inga defekter så den är fortfarande som ny i skick. Nypris: 1500kr
Studentklänning från Gina Tricot - Säljer nu min fina studentklänning. Den är fortfarande i fint skick. Perfekt klänning om man vill ha en enklare men fin på utspringet. Det går även bra att ha ett par vita cykelbyxor under då den har volanger och inte blir genomskinlig.
Gina Tricot tröja - Gammal stickad tröja från Gina Tricot. Den är använd endast fåtal gånger så den är fortfarande i mycket fint skick.
Svart stickad tröja från Zara - Använd endast fåtal gånger. Säljer då den inte kommer till användning längre💕
Vit blus - Super söt vit blus från SHEIN. Den är i bra kvalitet och endast använd fåtal gånger så den är fortfarande i mycket bra skick. Den har även en dragskedja på ena sidan💕
Tröja från Zara  - Aldrig använd💕
Liknande annonser
Visa alla