Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Silkes klänning
Silkes klänning - 89 Silkes klänning - 90

Silkes klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd 1 gång

Selma
Selma
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Randig stickad - Randig stickad zip-tröja från Bershka med svart vita ränder!
Stickad tröja - Säljer denna mysiga stickade tröjan. Den är nästan oanvänd och i väldigt bra skick men säljer då den inte kommer till användning. Den är köpt i M men passar mig som vanligtvis är en S.
Kostymbyxor - Säljer dessa skitsnygga kostymbyxor då de inte längre kommer till användning. De har en otrolig passform och passar till alla olika tillfällen!
Jeans - Säljer dessa snygga jeans som är i bra skick, de sitter som en smäck och är perfekta i längden för mig som är 168.
Stickad tröja - Blå kabelstickad tröja
Klänning - Säljer långklänning från Gina perfekt inför hösten! Inga defekter, använd fåtal gånger
Klänning - Säljer denna klänning då den tyvärr inte längre passar! Den är i storlek S men skulle säga att den är stor i storlek.
Kläning  - Säljer denna vita fina klänning som är i storlek S! Passar perfekt till student och skolavslutning! Använd 1 gång
Beige Klänning - Fin beige klänning från Gina använd fåtal gånger, i bra skick! Passar till vardags och även om man vill klä upp sig! Säljer då den inte kommer till användning
Lång klänning - Klänning som jag använt 1 gång i lite finare typ från BokBok.
Liknande annonser
Visa alla