Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd 1 gång, bra skick inga fläckar, ordinarie pris ca 400. PRIS KAN DISKUTERAS

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Från vero Moda. Säljes pågrund av ingen användning. För preferens är jag 163cm.
Klänning  - Superfin klänning jag endast använt 1 gång. Jag är 173 cm lång. Kolla gärna mina andra annonser! 💌
Klänning - Adooreliknande klänning från vero moda. Finns en liten fläck som jag inte märkte förrens idag! Köpt här på Plick och bilderna är inte mina :)
Klänning  - Turkos klänning från vero moda storlek XS, ny! Spets detaljer
Klänning - Blommig klänning från Vero Moda.  Lik adoore klänningarna🥰
Klänning - En ljusblå klänning med volang och blommigt mönster i storlek XS från Vero Moda. Endast använd ett fåtal gånger.
Blå klänning  - Luftig klänning från vero Moda!💙 använd 1 gång
Mörkblå klänning - Enkel och stilren mörkblå klänning från Weekday med rund halsringning och trekvartsärmar. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Fortsätt i appen →