Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig maxiklänning från Vero Moda
Blommig maxiklänning från Vero Moda - 0 Blommig maxiklänning från Vero Moda - 1

Blommig maxiklänning från Vero Moda

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Lång, vit maxiklänning från Vero Moda med smala axelband och omlott-v-ringning. Klänningen har ett blommigt mönster i rosa och grönt samt en lätt och luftig känsla,

fanndavi
fanndavi
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig långklänning från Vero Moda - Oanvänd 🍓 Romantisk långklänning från Vero Moda i vitt med små blå blommor. Klänningen har v-ringning, knappar framtill, långa transparenta ärmar med resår vid handlederna och ett lätt, luftigt tyg. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Blommig klänning från Vero Moda - Säljer en söt blommig klänning från Vero Moda i ljusa toner. Klänningen har långa ärmar med volangdetaljer vid ärmslut och en v-ringad hals. Perfekt för skolavslutningen.
Blommig volangklänning från Vero Moda - Kort klänning från Vero Moda i ljus cremefärg med små rosa blommor. Klänningen har tunna justerbara axelband, volangdetaljer och ett luftigt fall. Storlek (S), skriv via dm vid funderingar 💬🌸
Vit blommig kortklänning Vero Moda - Supersöt vit kortklänning från Vero Moda med små blå blommor, volangdetaljer och v-ringning. Klänningen har långa ärmar med resår vid handlederna och omlottkänsla upptill. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Blommig klänning från Vero Moda - Jättefin klänning från Vero Moda med blommigt mönster. Klänningen har volangdetaljer, v-ringning och långa ärmar. Perfekt för vår och sommar, lätt och luftig. Storlek XS, bara använd en gång💗
Blommig kortklänning från Vero Moda - Supersöt kortklänning från Vero Moda i ljus bas med små blommor i rosa, blått och grönt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med resår vid handlederna. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit blommig omlottklänning Vero Moda - Superfin vit omlottklänning från Vero Moda med blommigt mönster i gult och lila. Klänningen har korta ärmar, volangdetaljer och knyt i midjan. Perfekt för varma dagar och har en luftig känsla. Säljes i storlek M.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
studentklänning - jätte fint oanvänd studentklänning i storlek 40 jag är normalt en 36 S/M. Jätte skön och perfekt till studenten nypris 1500kr❤️ helt slutsåld