Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig sommarklänning - Helt ny klänning från Vero moda, har tyvärr inte fått någon användning av den, bara testad på. Materialet och kvaliteten är bra så den är inte genomskinlig!
Blommig sommar klänning💕 - En så fin klänning ifrån vero moda med en v ring, volang ärmar och den är i storlek s men passar mig som brukar ha xs💕perfekt inför sommar, köpt för 430kr💕
Blommig sommar klänning - En sommar klänning med volanger som är jätte fin, gå att justera midjan på klänningen. Har använt en gång och den är från Vero Moda💕
Blommig sommarklänning  - Så fin blommig klänning som aldrig har kommit till användning. Går att spänna banden framtill för att få mer ”scrunch”.
Grön blommig sommarklänning  - Knappt använd
Blommig sommarklänning - Blommig & somrig klänning som kommer från Indiska flera år tillbaks! Jättehärlig att ha en varm sommardag eller på semestern. 🌸🌼🌺 Ställ gärna frågor om du har några!
sommarklänning blommig - superfin & skön sommarklänning. Den har dragkedja på baksidan & är ganska stretchig!  Går att ha ”off-shoulder” också.  Användes bara några enstaka gånger under en två veckors  semester.   Vid frågor/funderingar/fler bilder kontakta mig!💛
Blommig sommarklänning
Blommig sommarklänning  - 89 Blommig sommarklänning  - 90

Blommig sommarklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt klänning till i sommar!! Köpt på Vero Moda för några år sedan men typ helt oanvänd. Frakt inkluderat i priset

Alec
Alec
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Vit plisserad volang klänning  - INTRESSEKOLL!! På denna så fina och sjukt eftertraktade klänningen från Zara, endast använd vid 1 tillfälle!!  Säljer endast vid bra pris så kom med prisförslag!!  ❤️❤️
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️