Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart/silvrig klänning  - Svart/silvrig klänning i mycket bra skick. Storlek S. Ifrån Lindex.
Svart kort klänning med silvriga detaljer - Svart kortklänning från Kozz Style med breda axelband och djup v-ringning dekorerad med silvriga nitar och en fyrkantig detalj. Mjuk och följsam passform, perfekt för dig som gillar en stilren look med lite edge.
Svart och silvrig klänning från H&M - Säljer en elegant svart och silvrig klänning från H&M. Klänningen är ärmlös och har en tight passform upptill med en kjol som går ner till knäna. Den har ett snyggt geometriskt mönster på kjolen och en dragkedja i ryggen. Endast använd ett par gånger. Perfekt för fest eller andra speciella tillfällen!
Silvrig/svart klänning storlek S från bubbleroom  - Långarmad silvrig/svart klänning i storlek S. Öppen rygg och dragkedja. Stretchigt material, gjord av 74% polyamid, 20% metallfibre och 6% elastan. Säljs då den inte passar längre. Använd några gånger, perfekt till nyår. Kommer från ett rökfritt hem.
Svart silvrig klänning med volang från Zara - Säljer en svart silvrig kortklänning från Zara med stor volang upptill och en tight passform som tyvärr inte säljs längre. Klänningen har axelband som man kan välja att ha (lite skavda, skickar gärna bild på dem). Den har även en glansig finish som verkligen sticker ut. Perfekt för dig som vill ha något unikt och trendigt! Hör gärna av dig och tryck gärna på köp nu!💞💕 (Kolla med mig först då jag är i min stuga och inte vet om jag kommer hinna posta just denna) 💓
Svart klänning med silvriga detaljer - Fest klänning, köpt på Skill, bra skick.
Svart klänning med silvrigt mönster och ballongärm  - Svart mjuk, stretchig och skön klänning med jättefint silvrigt mönster och fina vida kortare ärmar. Storlek L men passar fler storlekar, beroende på hur man vill att den ska sitta.
Svart klänning med silvriga paljetter - Dragkedja i ryggen.
Silvrig klänning
Silvrig klänning  - 89 Silvrig klänning  - 90

Silvrig klänning

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna svarta klänning med silvrig detalj, sparsamt använd och i nyskick. Liknar missonis mönster! Perfekt till fest eller liknande, klänningen är i strl S/M man hade nog passat xs också då det är resår i midjan❤️❤️

Asellout
Asellout
(26)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛
Balklänning - Säljer denna fina klänning som ändast är använd en gång🩷dragkedjan i midjan är lite trög men det är inte något stort problem☺️