Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning från vila
Klänning från vila - 89 Klänning från vila - 90 Klänning från vila - 91

Klänning från vila

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Vila

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

I fint skick

Mipha
Mipha
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning Vila - En söt & skön klänning från Vila 🌸
Vila klänning  - Vila klänning i storlek 34 aldrig använd
Vila klänning - Jättefin klänning i mycket bra skick, perfekt till student eller skolavslutning!! Köpt för något år sedan till min konfirmation och endast använd då❤️☺️inga defekter vad jag kan se, skriv för mer info/bilder
Jättefin klänning från Vila - Jättefin klänning från vila, aldrig änvänd och finns inte längre att köpa och jättebra stick då den tyvärr aldrig kommit till användning pris går att diskuteras❤️
Vila klänning - Jättefin och knappt använd
Klänning VILA - En off-shoulder klänning med paljetter från VILA. Storlek S. Jättefint skick, endast testad🖤Perfekt för exempelvis nyår eller fest🎉Skriv vid frågor/ funderingar/ mått! PRISET ÄR ALLTID DISKUTERBART!👗🥰
Klänning från vila!! - Supersöt klänning från vila!💕Som ny, endast använd ett fåtal gånger
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s