Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa omlottklänning med knyt - Söt ljusrosa klänning med omlottliv, smala axelband och knyt i midjan. Ryggen är öppen då man knyter den runt halsen. Köpt i en butik på Bali. Klänningen slutar över knäna.
Ljusrosa omlottklänning från H&M - Superfin ljusrosa långklänning från H&M med omlott-look, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har korta, vida ärmar och är gjord i ett tunt, flowy material som känns luftigt och somrigt. Har aldrig använt den eftersom att den ej kommit till användning. Jag skickar gärna bilder på om det behövs också :)
Ljusrosa omlottklänning - Elegant ljusrosa omlottklänning med långa ärmar och knytning i midjan. Klänningen har en smickrande slits och är perfekt för en stilfull look.
Ljusrosa omlottklänning med volang - Supersöt ljusrosa omlottklänning med småblommigt mönster, puffiga korta ärmar och volangkant nertill. Djup v-ringning och knyt i sidan. Perfekt för sommarens alla tillfällen🌸🌸
Svart prickig omlottklänning - Säljer en svart kort omlottklänning med vita prickar och volangkant. Klänningen har v-ringning, knyt i midjan och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar en lekfull och trendig stil.
Ljusrosa omlottklänning med rynk - Supersnygg ljusrosa långärmad klänning från NA-KD med omlottdetalj upptill och rynkade partier längs hela klänningen. Klänningen har en figurnära passform och är gjord i mjukt, stretchigt material som sitter bekvämt. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig look.
Ljusrosa omlottklänning med kedjedetaljer - Säljer en söt ljusrosa kortklänning med omlottliv och smala axelband med kedjedetaljer. Klänningen har en lätt utställd kjol och v-ringning framtill. Perfekt för sommarens tillfällen!
Ljusrosa prickig omlottklänning
Ljusrosa prickig omlottklänning - 0

Ljusrosa prickig omlottklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Vila
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin ljusrosa omlottklänning med vita prickar och knyt i midjan. Klänningen har korta ärmar, v-ringning och volang nertill. Perfekt för varma dagar och ger en söt och avslappnad look.

Lovisa
Lovisa
(25)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad volang klänning  - INTRESSEKOLL!! På denna så fina och sjukt eftertraktade klänningen från Zara, endast använd vid 1 tillfälle!!  Säljer endast vid bra pris så kom med prisförslag!!  ❤️❤️sista bilden är min egen
Maje klänning - Klänning från Maje i storlek xs/s (fr36) mycket fint skick. Fin för tex student eller konfirmation. Uthyres 3 dagar för 1750kr🦢
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗
Ljusblå långklänning med spetsdetaljer  - Superfin ljusblå långklänning från JJ's House med tunna axelband, v-ringning och vackra spetsdetaljer. Kjolen är i flera lager tunn tyll. Snörning i ryggen för perfekt passform. Skriv till mig vid instresse om ni har några funderingar på mått osv.
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️
Svart långklänning med spetsdetalj - Supersnygg svart långklänning med ärmlös design och transparent spetsdetalj runt midjan. Klänningen har en tight passform och rund halsringning. Materialet ser ut att vara polyester eller liknande, vilket ger en slät och elegant look. Perfekt för nyår eller finmiddag✨
Svart långklänning med öppen rygg - Supersnygg svart långklänning med öppen rygg. Perfekt till nyår. Från Desigbysi i storlek xs/s. Aldrig använd, prislapp finns kvar.