Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning S - Balklänning använd 1 dag. Knappen saknas på baksidan av klänningen men någon pysslig kanske kan fixa den så denna fina klänning kan komma till användning igen. Annars är den i nyskick. Uppsydd så den passar perfekt på mig som är 160 cm. Köpt på bubbleroom för runt 1000 kr om jag minns rätt.
Balklänning  - Så fin balklänning som sitter så fint på kroppen! Jag är 170+ har på mig klackar den når fortfarande golvet!
Balklänning - Vinröd balklänning från JJ’s house , köpt här på Plick av en person som enbart använde den på balen. Har själv aldrig använt den endast provat så den är nästan som en ny. ❤️ Måtten är anpassade efter första ägaren därav så kan storleken vara off men den är ungefär en S!
Balklänning  - Säljer min gamla balklänning som är använd en gång. Köpt från Shein för 609kr+ frakt och säljs för 400kr. Den är slutsåld på hemsidan. Älskade den verkligen men  det är dags att bli av med den. Pris kan diskuteras!
Balklänning - Säljer min fina balklänning från Hailey Paige🤍 endast använd en gång (köpare står för frakt💕) nypris: 2900 kr.
Balklänning - Säljer en vinröd långklänning i satin med halterneck och öppen rygg. Klänningen har en snygg slits framtill och knytdetalj i nacken.
Balklänning - Säljer min balklänning från bubbleroom endast använd 1 gång. Jag är 162 cm lång och hade klackar på mig och då satt den perfekt på mig.  Köparen står för frakt 🚚
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90 Balklänning  - 91

Balklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Vinröd

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Balklänning i fint skick! Använd en gång. Snabb affär och pris går att diskutera

Allis Palm
Allis Palm
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå glittrig långklänning - Säljer en ljusblå långklänning med glittereffekt och smala axelband. Klänningen har v-ringad urringning och ett svepande, utsvängt kjolparti. Perfekt för bal eller student! Klänningen är uppsydd av skräddare, jag är 170 cm lång och var även klackar. Klänningen är en aning smutsig vid kanten men är inte super synligt (skriv för bild). Köpt på Dressroom linne i Göteborg, orginalpris 4500. Står storlek 2 men skulle säga att den passar en xs/s i storlek
Silvriga raka jeans från lager 157 - Säljer ett par riktigt coola silvriga jeans från lager 157 med rak passform. Jeansen har klassisk femficksdesign och metallisk finish som verkligen sticker ut. Perfekta för dig som vill ha något unikt och trendigt i garderoben.
Vit blus med spetsdetalj - Superfin vit blus med transparent tyg och spets upptill. Blusen har ribbade muddar och en hög krage, samt medel långa ärmar. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och en luftig känsla. Köpte på secondhand.
Liknande annonser
Visa alla