Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning från Malva
Blommig klänning från Malva - 89 Blommig klänning från Malva - 90 Blommig klänning från Malva - 91 Blommig klänning från Malva - 92

Blommig klänning från Malva

Storlek: dam s
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg vintage ärmlös klänning från Malva i storlek S. Klänningen är blå med ett blommigt mönster och är tillverkad av 100% bomull. Den har en tight passform och är en kortklänning. Varan kan skickas eller hämtas i Umeå🔆

Holly Wimelius
Holly Wimelius
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning - Så somrig och söt klänning från pull & bear med öppen rygg💙
Blommig klänning - Sommarklänning från studio 21. Köpt på Raglady. Bild 2,3 är från min vän som lånade klänningen. Strlk M/L. Men funkar väldigt bra för mig som är strlk S.
Blommig klänning  - Jätte söt blå blommig klänning från shein, endast använd ca 1 gång! Inga defekter.
Blommig klänning - Storlek XS. Som ny, knappt använd.
Blommig klänning -  Blommig lite kortare klänning med öppen rygg. Superfin men använder aldrig.. storlek S
Blommig klänning  - Säljer denna jättesöta klänningen som är perfekt för sommaren från ginatricot! Har endast använt den ett fåtal gånger och den har därför väldigt bra skick🩷
Blommig klänning - Blommig klänning från zara. Väldigt luftig. Perfekt skick
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕