Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit blommig sommarklänning
Vit blommig sommarklänning  - 89

Vit blommig sommarklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin Vit blommig sommarklänning som jag har använt fåtal gånger🤍

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit blommig sommarklänning  - Superfin vit klänning från hm med röda och rosa blommor, smala axelband och smockad rygg. Lätt och luftig modell som är perfekt för varma dagar. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull. Stl 32
Vit blommig sommarklänning - Säljer en superfin vit sommar-byxdress med rosa blommor från H&M. Byxdressen är ärmlös med endast justerbara band och har en v-ringad hals. Den är gjord av ett lätt och bekvämt material, perfekt för varma sommardagar. Byxdressen har en normal passform och är i bra skick, nästintill oanvänd. Har mest legat och skrynklat i garderoben!🌸
Blommig sommarklänning - Superfin vit klänning med blått blommönster från H&M. Klänningen har smala axelband, knappar framtill och en lätt utställd midilängd.
Vit blommig sommarklänning med smock - Superfin vit klänning med smock upptill och tunna axelband. Klänningen har ett romantiskt blommönster i grönt, blått och rosa och faller i en längre, luftig modell. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch, somrig vibe. Priset går att diskuteras. Om den behövs akut till en skolavslutning eller midsommar kan jag mötas upp❣️
Vit blommig sommarklänning H&M - Supersöt vit kortklänning från H&M med tunna axelband och volangkant nertill. Klänningen har ett diskret blommigt mönster i pastellfärger och en lätt, somrig känsla. Perfekt för varma dagar och har en feminin, romantisk stil.
Vit blommig sommarklänning - Supersöt vit klänning med röda och rosa blommor, smala axelband och lätt utställd kjol. Perfekt för varma dagar med sitt luftiga tyg och romantiska mönster. Sitter fint i midjan och har en feminin siluett.
Blommig sommarklänning  - Superfin klänning perfekt till sommar och midsommar!  Den är vit med små blå/lila blommor. Klänningen är helt ny med lapp kvar (ursprungspris: 299 kr)  säljer pga att den var lite för liten på mig💐
Vit blommig sommarklänning från H&M - Söt vit klänning från H&M med små blå blommor och smala axelband. Klänningen har en luftig passform och är tillverkad i ett lätt, flowy material. Perfekt för varma dagar och har en något längre bakdel för extra stil.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och rund halsringning. Perfekt till student eller sommarens fester.
Gul volangklänning - Världens finaste sommarklänning från Zara💕använd 2 ggr
Balklänning från True Decadence  - Säljer min superfina ljusrosa balklänning från true decadence. Använd 1 gång och i fint skick, förutom att släpet slets superlite men absolut inget man ser! Storlek 34, passar Xs-S. Öppen rygg!
Långklänning - Supersöt klänning som är slutsåld, storlek xs! Passade tyvärr inte mig därav säljer jag🩷
Ljusgul one shoulder kort klänning - Trendig ljusgul kort klänning från Zara. Endast använd en gång
Rosa axelbandslös balklänning  - Rosa balklänning från Misha💕 Toppen skick! Nypris: 5179kr, pris kan diskuteras vid snabb affär!! Skriv om du har frågor eller vill ha fler bilder💕💕
Klänning från Meshki - Säljer den supertrendiga rosa långklänningen från meshki då jag redan har en klänning till balen, helt ny med både prislapp och orginalförpackning kvar, i storlek xs.
Studentklänning - Sååå fin klänning perfekt till studenten!!!🩷🩷🩷 storlek S, köpte den för 2000 här på plick. Jag är 173💕