Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit kläning
Vit kläning  - 89 Vit kläning  - 90

Vit kläning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit kläning från jaqueline de Young, aldrig använd och passar perfekt till midsommar, student, brunch men också allla andra tillfällen ❤️ strl 38

Alva Frostensson
Alva Frostensson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit kläning - Storlek S men passar mig som har Xs Bra skick, använts en gång.  Nypris 580kr
Vit kläning - Vit kläning perfekt till studenten. Nu skick.
Vit kläning - Aldrig använd vit kläning från gina young i strl 158/164
Vit kläning  - Säljer en söt sommarklänning/ studentklänning, säljer då det inte är min storlek. Storlek 44 men motsvar mer som 38 alltså (M)
Vit zara kläning  - Säljer denna väldigt fina kläning från zara. Köpt här på Plick då den va nästan ny! Säljer för den är för kort för mig!❤️  Skriv om fler bilder💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Viral Blommig volangklänning med puffärm Zara viral  - Supersöt klänning med volanger och broderi ifrån Zara! Inga defekter alls! Så snygg
Ljusgul långklänning i satin - Snygg ljusgul långklänning i satin med smala axelband och öppen rygg med fina banddetaljer. Klänningen är endast använd en gång, och i fint skick❣️
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Vit och marinblå virkad kortklänning - Supersöt klänning som passar perfekt till sommaren!❤️☀️
Vit prickig volangklänning offshoulder från Zara - Jättefin volangklänning från Zara!
Klänning! - Blå klänning använd fåtal gånger, alltså i nyskick! Köptes direkt från hemsidan Design By Amor i Juni! Storlek S💕Nypris 699!
Svart offshoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med offshoulder och puffig volang nedtill. Klänningen har en smockad överdel och är tillverkad i ett lätt, syntetiskt material som ger en cool och trendig look. Endast använd en gång! Super fin men kommer tyvärr inte till användning. Skriv gärna först om du är intresserad🩷🩵
Klänning från Nelly  - Ny klänning från Nelly.com med etikett kvar i storlek 34. Slutsåld storlek på hemsidan! Fått i present men lite för tight för mig.