Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit klänning - Säljer min student mottagningsklänning. Denna är endast använd 1 gång. I nyskick. Väldigt fin one shoulder🫶🏼Storlek S. Priset kan diskuteras! Denna säljs inte längre online, så passa på att köpa😍
Vit klänning  - Vit klänning från bubbelroom med spetsdetaljer och korta ärmar. Perfekt till student och Aldrig använd, lapp finns kvar. Nypris 899
Vit klänning  - Säljer denna jätte fina vita kläningen från Gina tricot🤍 Perfekt till student eller midsommar!
Vit klänning - Super fin vit klänning i spets, perfekt till studenten. Använd en gång till en skolavslutning men har inga tecken på användning.
Vit klänning - Vit klänning från mango. Använd 1 gång och är i mycket bra skick. Perfekt för studenten. Köpt för 660 kr.
Vit klänning - Jättefin sommarklänning eller student/avslutningsklänning, säljer för den va lite stor på mig, skriv för fler bilder eller prisförslag ☺️💗
Vit klänning  - Vit klänning från Bubbleroom, storlek S. perfekt till studenten/sommaren 🥰
Vit klänning
Vit klänning - 89 Vit klänning - 90 Vit klänning - 91

Vit klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin vit klänning! Perfekt till studenten eller sommaren. Säljer då den inte kommer till användning. Är i nypris med prislapp kvar. Är i storlek 38. Bilderna är lånade, kom privat för egna. På första bilden är banden nedvikna. Säljer för 600kr❤️‍🔥.

Alva
Alva
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Genomskinlig blus  - Säljer denna genomskinliga blus som är perfekt nu till hösten! Säljer för 80kr. Är i storlek 38. Bilderna är lånade kom privat för fler❤️‍🔥
ljusblåa jeans - Ett par jätte snygga jeans ifrån zara. Har en väldigt ljus, blå färg. Byxorna är aldrig använda, men prislappen är inte kvar. Är alltså i nyskick. Är i storlek 40, men skulle säga att de är små i storleken. Säljer för 150kr. Kom privat för fler bilder😘
Spets linne - Jättesnyggt grönt linne med spets! Perfekt till finare tillfällen. Den är i storlek M men passar även en S. Säljer för 100kr. Bilderna är lånade kom privat för egna!❤️
Zara t-shirt - Randig t-shirt från Zara. Är inte i nyskick, dvs är lite nopprig. Säljer då den inte kommer till användning. Är i storlek S och säljer för 60kr.
Stickad tröja  - Jätte snygg stickad tröja som är perfekt till hösten! Säljer för 149kr. Är i storlek S.
Svart prickig croppad linnetopp - Snygg svart croppad linnetopp med vita prickar och djup v-ringning. Tjocka axelband och stretchigt material som sitter tight.
 Stickad tröja med ballongärm - Supermysig blåfärgad stickad tröja med ballongärmar och ribbade muddar. Tröjan har en klassisk rund halsringning. Tröjan är nopprig.
Mörkblå chunky stickad tröja - Chunky mörkblå stickad tröja med grovt flätmönster och breda muddar. Oversized fit och långärmad, perfekt för lager-på-lager. Storleken är S/M och den är nopprig.
Svart mesh blus med volanger - Säljer en svart transparent meshblus med långa ärmar och volangdetaljer framtill. Blusen är croppad och har små prickar i tyget för extra detalj.
Mörkblå stickad kabeltröja - Säljer en chunky mörkblå stickad tröja med grovt kabelstickat mönster. Tröjan har lång ärm, rund halsringning och en loose fit. Den är lite nopprig och bilderna är lånade. Storleken är S/M.
Liknande annonser
Visa alla