Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit klänning
Vit klänning - 89 Vit klänning - 90 Vit klänning - 91

Vit klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Vit

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer nu min jätte fina vita klänning ifrån Zara. Perfekt till studenten eller en sommarkväll💞 dragkedja finns på sidan av midjan. Använd endast 2 gånger.

Iris Andersson
Iris Andersson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
söt vit klänning  - vit klänning från Zara som aldrig kommit till användning🤍
Vit klänning - Säljer denna vita klänningen ifrån Zara i storlek S💕💕💕
Vit klänning - Från zara strl s💕
Vit klänning  - Söt vit klänning med spetsdetaljer och smala axelband. Perfekt för sommaren, midsommar, skolavslutning och studenten. Skriv privat för bilder❤️ finns inte att köpa längre.
Vit klänning - En kort vit sommarklänning som bara är använd en gång. Har också inbyggda shorts under klänningen.
Vit klänning  - Säljer en oanvänd vit zara klänning i storlek S
Vit klänning  - Säljer en vit klänning som är perfekt för studenten! Storlek S, och knappt använd 🫶
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
HM klänning - Så fin eftertraktad klänning från HM, helt oanvänd med lapp kvar - säljes pga har ej kommit till användning. Perfekt till sommarens alla tillfällen eller kanske studenten? Första bilden är lånad.
Vit och marinblå virkad kortklänning - Supersöt klänning som passar perfekt till sommaren!❤️☀️
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Svart offshoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med offshoulder och puffig volang nedtill. Klänningen har en smockad överdel och är tillverkad i ett lätt, syntetiskt material som ger en cool och trendig look. Endast använd en gång! Super fin men kommer tyvärr inte till användning. Skriv gärna först om du är intresserad🩷🩵
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795