Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit Klänning  - Vit kortklänning i genombrutet spetsmaterial med stora dekorativa blommönster. Modellen har hög rund hals, markerad midja och figurnära passform. Ärmarna är trekvartslånga med lätt puffig form och spetskant. Kjolen avslutas med en bred, vågig volang som ger klänningen en söt och romantisk look.
Vit klänning - Här är en fin vit klänning som endast är använda en gång på en skolavslutning. Varan är i fint skick. Det är storlek S
Vit klänning  - En vit sommar klänning
Vit klänning - Oanvänd jättefin klänning som passar bra till bland annat studenten❤️
Vit klänning - Fin klänning, perfekt till sommaren!!🩷
Vit klänning - Från zara strl s💕
Vit klänning - Söt vit klänning med smala axelband och v-ringning. Klänningen har broderade blommor över hela tyget och en volang nedtill. Perfekt för semestern och skolavslutningar. (Jag är inte helt säker vart jag köpte den men jag har för mig att den är ifrån missay💕aldrig använd och priset kan diskuteras
Vit klänning
Vit klänning  - 89 Vit klänning  - 90 Vit klänning  - 91

Vit klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Size 8 Needle
Färg: Vit

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit kort klänning, lite använd men fortfarande i väldigt bra skick.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Röd kavaj dam  - Röd kavaj från Zara. Aldrig använd!🤩
Lila linne - Jätte fint lila linne med tryck och pärlor i storleken 146/152 men som även passar om man har storleken S. Väldigt sällan använd.
Ljusrosa balklänning  - Ljusrosa balklänning som det inte står någon storlek på men som jag är ganska säker på är i XS. Den är ganska tajt men sätter sig fint på kroppen. Tyvärr lite för kort för mig som är runt 170.  Aldrig använd!
Svart satin klänning  - Svart kort satinklänning. I jätte bra skick och aldrig använd.
Svart läderjacka  - Svart läderjacka i fusk läder. Jätte bra skick och aldrig använd!🤩
Gråa lågmidjade jeans  - Gråa lågmidjande jeans i storleken 38. Använda ganska mycket men fortfarande i ett väldigt bra skick.
Svartvit skjorta  - Jätte fin tunn svartvit skjorta med svarta knappar och små fickor som tyvärr inte längre kommer till användning. Vet inte vilket märke som denna skjorta kommer ifrån och vilken storlek som den har är lite oklart men det känns som M.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →