Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit klänning - Jättefin klänning som bara är använd en gång, perfekt till student eller avslutning, bra skick med snöra man kan spänna och knyta hur man vill💗
Vit klänning - Perfekt till studenten🩷Aldrig använd
Vit klänning - En fin sommar klänning. Använd endast en gång. Nytt skick. Skriv om ni har fler frågor💓💓
Vit klänning - Vit klänning från Hanna schönberg x nakd. Jättesnygg, perfekt till studenten! Passar någon under 170, jag är 175. Aldrig använd, som ny!
Vit klänning  - Vit klänning som köptes här på Plick och har inte kommit till användning av mig.
Vit klänning - Vit skjort-klänning från Na-kd, Angelika Blick collektionen. Aldrig använd, helt ny.
Vit klänning
Vit klänning - 89 Vit klänning - 90 Vit klänning - 91

Vit klänning

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min klänning som jag hade på studenten då jag inte tror att jag kommer att använda den något mera. Ps jag har sytt den lite vid bysten då jag tyckte dom såg lite för puffiga ut men sömmen går att ta bort om man så vill! 💖

JULIA JARUSZEWSKA
JULIA JARUSZEWSKA
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️
Balklänning  - Hej! Jag säljer min och min kompis jätte fina ljusrosa och ljusblåa klänningar som vi haft på våran bal. Man kan ha den både offshoulder och vanligt. Klänningarna har en dragkedja i ryggen vilket gör det lätt att komma i och ur. Vi har vanligtvis storlek 36/ S och är cirka 160-165 ca långa och på bilderna hade vi även klackar.Den rosa är lite kortare då vi lagt upp den men inte klippt bort något så det går lätt att ta ner till samma längd.Går att lägga upp klänningen om man skulle vilja.Båda7000