Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit klänning/ student klänning - Vit klänning Nelly! Inga tecken på användning.
Student klänning / vit klänning  - En perfekt vit klänning med öppen rygg från Nelly som man kan ha för sin student eller examen. Helt ny med prislapp på Ordpris.559kr (pris går att diskuteras)
student klänning - säljer min student klänning från Nelly skriv för mer bilder  150 kr
Student klänning - En perfekt klänning för student eller konfermation!🥂 Jag har själv haft den på min konfermation! Klänningen är i bra skick men har dragit åt sig lite nopprar vilket går att ta bort!🔥
Student klänning/ vit klänning  - Elegant vit omlottklänning med offshoulder-design och volangdetaljer. Klänningen har långa ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Aldrig använd, passar s också.
Student klänning - Elegant vit klänning med rynkdetaljer och långa ärmar. Den har en v-ringad design och en åtsittande passform som framhäver figuren. Använd 2 gånger endast! Perfekt för studenten/skolavslutningen.
Student klänning - Elegant vit klänning med rynkdetaljer och långa ärmar. Den har en v-ringad design och en åtsittande passform som framhäver figuren. Använd 2 gånger endast! Perfekt för studenten/skolavslutningen.
Vit klänning STUDENT
Vit klänning STUDENT - 89 Vit klänning STUDENT - 90

Vit klänning STUDENT

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt studentklänning från Nelly. Använd endast 1 gång. Storlek 38. Frakt tillkommer 💞

Alva Wretman
Alva Wretman
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Set  - Supergulligt set från Zara💞💞 topp och kjol men ser ut som klänning ihop!!
Vit kort klänning - Endast testad, köpt för 1300kr
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken
Ida Sjöstedt klänning - Världens finaste klänning som jag hade på min student, fick så mycket komplimanger!!🥹 Köpte den i andrahand och det finns några mindre defekter som man absolut inte tänker på om man ej står nära. Alla bilder är mina utom den fjärde då jag inte hade nån bra egen hur den sitter framifrån. Kan behöva en kemtvätt men det får köpare stå för. Kontakta mig för mer info!!🩷🩷🩷