Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit satinklänning - Jättefin vit satinklänning från Gina Tricot. Endast använd en gång. Har en liten maska fram men absolut inget man tänker på!💗
Vit satinklänning - En vit satinklänning från S, mycket fint skick! Bilder från när jag bär min andra klänning i grått, som är i samma storlek. Säljer den VITA
Vit satin klänning - Säljer En oanvänd vit satin klänning med prislappen kvar!  Klänningen är slutsåld och går inte att få tag på
Vit satinklänning med knyt - Säljer en elegant vit satinklänning från Ginatricot i tubmodell med knyt upptill. Klänningen är axelbandslös och har en mjuk, glansig yta som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look.
Vit satinklänning  - Vit satinklänning med slits vid vänster benet och knuten på rygg. Klänningen går ungefär till knäna och jag är ca 175. Använd en gång!
Satin klänning  - Säljer denna satin klänning ifrån Gina tricot då den tyvärr är förliden för mig! Helt ny med lappen på! Perfekt nu till skolavslutningen! Skriv för mer bilder😍☺️☀️🌸
vit satin klänning  - helt ny, aldrig använd🤍
Vit satinklänning
Vit satinklänning - 89 Vit satinklänning - 90 Vit satinklänning - 91

Vit satinklänning

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit

480 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på denna fantastiska klänning från Gina Tricot. Slutsåld i strl 32 på hemsidan. Helt ny med prislapp och allt kvar! Perfekt till studenten 💕🎓 (nypris 499kr)

Majaaac
Majaaac
(45)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusblå långklänning med snygg volang på axel - Säljer en ljusblå långklänning med volangaxelband och v-ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och volang i kjolen. Perfekt för 9:ans bal eller student och längden passar om du är ca 1.60 cm.
Rosa balklänning  - Jag säljer denna superfina rosa balklänningen, den passar verkligen perfekt till balen och har en jättefin detalj i ryggen! Klänningen är slut på hemsidan därav priset🥰
Klänning zara - Superfin axelbandslös vit miniklänning med stor rosettdetalj framtill och långa band som hänger ner. Klänningen har en stilren och elegant look med rak passform och är perfekt för sommarens alla tillfällen.
 volangklänning - Supersöt kort rosa klänning med volanger!!! Perfekt till sommarn
Ljusblå långklänning med snörning - Säljer en ljusblå långklänning i glansigt satinliknande material. Jag är 160cm lång och var en 6cm klack. Klänningen har v-ringning, smala axelband och öppen rygg med snygg snörning. Kjolen är vid och faller fint ner till golvet, perfekt för bal eller student.
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.
gul långklänning från peppermayo  - Supersnygg klänning i ljusgul färg med offshoulder och twistad detalj vid bysten. Klänningen har en figurnära passform och är axelbandslös, perfekt inför balen eller liknade! Helt ny med lappar och allting kvar, endast provad en gång!