Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit sommarklänning  - Säljer denna superfina vita sommarklänning! Jag säljer den då den inte riktigt är min stil. Klänningen är använd 1-2 gånger. Som man ser på bilden är klänning luftig och skön. Klänningen är i storlek 34 / XS Kommer ej ihåg var den är ifrån🤍🫶
Vit sommarklänning  - Superfin sommarklänning perfekt till studenten eller midsommar. Helt oanvänd då storleken inte passade. Storlek xs men passar även s. Köpt nyligen för 949. Bara att skriva vid frågor. Köparen står för frakten.
Vit sommarklänning - Säljer denna jättefina vita klänningen från monki. Endast testad. Fick inte tillfället att använda den. Pris kan diskuteras. Passar xs-s Nypris: 499kr
Vit sommarklänning - Vit sommarklänning i storlek S, från Shein. Aldrig använd.
Vit sommarklänning  - Säljer denna super fina sommarklänningen! Storlek 34/XS! Jag är 170cm lång🩷säljer pågrund av den har blivit för liten!
Vit sommarklänning - Säljer en söt vit klänning perfekt för sommardagar. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en v-ringad design. Den är kort och luftig, vilket gör den idealisk för varma dagar. Passar perfekt med sneakers eller sandaler för en avslappnad look.
Vit sommarklänning  - Säljer denna jättesöta klänningen som är perfekt till sommaren som jag använt en gång. Jag säljer den för att den inte kommer till någon användning. Pris kan diskuteras💕💕
Vit sommarklänning  - Vit somrig klänning med små blomdetaljer. Perfekt till student och skolavslutning. Sitter normalt i storlek💕
Vit sommarklänning
Vit sommarklänning  - 89 Vit sommarklänning  - 90 Vit sommarklänning  - 91

Vit sommarklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin vit student/sommarklänning som tyvärr inte kommit till användning. Köpte den här på Plick, bilderna är lånade av tjejen jag köpte klänningen av💞

Julia Blank
Julia Blank
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Vit spetsklänning från Bubbleroom - Supersöt vit spetsklänning från Bubbleroom med volangdetaljer och flera lager. Klänningen har v-ringad spets upptill, kort ärm med volang och knappar i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Studentklänning som endast är använd 1 gång
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljusrosa klänning - Supersöt ljusrosa axelbandslös kort klänning med volang. Endast använd en gång
Blommig sommarklänning  - Supersöt blommig sommarklänning med smala axelband, v-ringning och korsas i ryggen. Passar en xs/s🩷🩷
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.