Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Säljer min supersnygga klänning från Nakd som inte går att få tag på längre! Super snygg till fest och till sommaren💕Använd 1 gång på min egna student skiva så den är som ny. Pris kan diskuteras!
Jättefin klänning! - Jättefin klänning i storlek 34 från NAKD, helt oanvänd med lapparna kvar!⭐️
Klänning - Fin svart klänning med en liten slits från NAKD, den är endast testad då den är lite för stor för mig. Lappen sitter kvar och nypris är 399kr, jag är 152 cm🤎
Söt klänning  - Såå söt klänning från NAKD som bara är använd 1 gång! Den är oversized så  passar också36
klänning - snygg kort klänning från nakd, använd en gång pga för stor vid bysten för mig🩷🩷🩷
Klänning  - från nakd i storlek xs🥰 endast provad!
Klänning - Så fin klänning från Nakd. Som ny
klänning
klänning - 89 klänning - 90

klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Budgivning sker i kommentarerna med minsta höjning på 10 kr. Får tyvärr inte igång budgivningsfunktionen av någon konstig anledning. Avslutas på söndag 13/3. Perfekt studentklänning eller sommarklänning. Lapparna och allt sitter kvar så är ny.

Ella
Ella
(27)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Plisserad klänning Zara - Populär klänning från Zara i fint skick! Passar fint till tex student eller konfirmation. Möts upp i Stockholm🦢obs. bilden i annonsen är lånad
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗kort i modellen
Vit plisserad volang klänning  - INTRESSEKOLL!! På denna så fina och sjukt eftertraktade klänningen från Zara, endast använd vid 1 tillfälle!!  Säljer endast vid bra pris så kom med prisförslag!!  ❤️❤️
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
Glittrig klänning - Silver glittrig klänning! Köpt på Sellpy och lappen är bortklippt så vet tyvärr inte varifrån den är☺️Vet inte heller storleken men skulle gissa på 36👍🏽Klänningen har en underkjol
Svart långklänning med öppen rygg - Supersnygg svart långklänning med öppen rygg. Perfekt till nyår. Från Desigbysi i storlek xs/s. Aldrig använd, prislapp finns kvar.
Maje klänning - Klänning från Maje i storlek xs/s (fr36) mycket fint skick. Fin för tex student eller konfirmation. Uthyres 3 dagar för 1750kr🦢
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️