Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
STUDENTKLÄNNING  - Jätte fin klänning till student/utspring/mottagning/fest. Säljer då den är lite stor för mig. Är du intresserad kan jag skicka privata bilder på klänningen. Xs-S, men den är petite så passar om man är ca 160. Köpt för 350kr. helt ny med lapp kvar.
Studentklänning - Perfekt student/examens klänning! Finns en liten skavank som ej är så synlig (se 2 sista bilderna)🙌🏻
Studentklänning - Jättefin vit klänning från nakd som inte säljs längre. Perfekt till studenten eller sommaren 💕Kommer med ett avtagbart band som man kan knyta runt midjan antingen där fram eller bak. Använd en gång så är i nyskick. Hör av vid frågor 💗
Studentklänning - Söt vit kort omlottklänning från Gina tricot i spets och knyt i midjan. Perfekt för studenten eller sommarens alla tillfällen! Köpt på plick men aldrig använd av mig, mycket fint skick
Studentklänning  - Super fin klänning som passar perfekt till studenten/ sommaren. Den är i ett mer tjockare bomulls material så den blir inte genomskinlig ! Knappt använd
Studentklänning  - Långärmad studentklänning från Asos. Endast använd en gång. Mycket fint skick!😍
Studentklänning
Studentklänning  - 89

Studentklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på min fina studentklänning 🥲 använd en gång!! Köpt på Miinto för 2500

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla