Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit kort klänning
Vit kort klänning - 89 Vit kort klänning - 90

Vit kort klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

En vit kort klänning med öppen rygg

Novalies sellout
Novalies sellout
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit kort klänning - Så söt vit kort klänning. Aldrig använd men saknar en knapp längst ner, inget man tänker på 💗perfekt till skolavslutningen, student, konfirmation eller till vardags!
Vit kort klänning - Oanvänd❤️
Vit kort klänning - Säljer min superfina studentklänning. Den är mindre i storleken och passar perfekt på mig som är 150 cm (XS)..
Vit kort klänning  - Säljer en kort vit klänning perfekt till sommarn eller till studenten💕använd 1 gång💕 storlek 36
Vit kort klänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar och fyrkantig urringning. Knytband framtill och resår i midjan💕
Vit kort klänning - Superfin vit klänning med prislapp på, aldrig använd. Nypris 599kr. Perfekt för student, skolavslutning eller konfirmation Skriv för fler bilder💗
Vit kort klänning  - Söt vit kort klänning med sweetheart neckline, axelbandslös. Klänningen har markerad midja med pärlor i olika mönster och lätt utställd kjol, perfekt för sommarens varma dagar.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.