Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosett klänning - Säljer denna super söta vita miniklänningen som är perfekt nu till sommaren. Säljer då jag har för många och inte hann lämna tillbaka. Nyskick, helt oanvänd med lappar kvar. Nypris 549kr. Helt slutsåld
Vit prickig klänning med rosett - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar, puffiga korta ärmar och v-ringning. Baktill finns en stor rosett och öppen rygg. Aldrig använd❤️ Slutsåld på hemsidan! Nypris 699
Klänning med rosett - Säljer en vit axelbandslös långklänning från Dress Decode i storlek M. Klänningen har en snygg rosett i ryggen och är gjord i glansigt satinmaterial. Den är figurnära och har dragkedja i sidan. Perfekt för fest, möhippa eller bröllop.
Vit glittrig klänning med rosett - Säljer en supersöt vit klänning med glittrig överdel och stor rosett i midjan. Klänningen har en v-ringad design framtill och en öppen del i ryggen. Kjolen är av tyll och lagom fluffig. Perfekt för speciella tillfällen eller som studentklänning! ✨Storleken är 36/S men skulle säga att den är liten och kort i storleken så passar mer XS/S. Bra skick.
Vit kort klänning med rosett - Supersöt vit kort klänning i glansigt satinliknande material med stor rosett framtill. Axelbandslös modell med puffig kjol och draperad effekt. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och lekfull look.
Rosett klänning
Rosett klänning - 89 Rosett klänning - 90 Rosett klänning - 91

Rosett klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin rosett klänning i satin, tänkte ha som studentklänning men tyckte inte den passade på mig! Helt oanvänd och har alla lappar kvar, den är från Miss selfridge (köpt på asos) och är slutsåld🫶🏼 storlek 34

Isabella
Isabella
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Populär Vit blommig volangklänning med v-ringning - Supersöt kort klänning i vitt med lila och blått blommönster. Klänningen har flera volanger, puffärmar och djup v-ringning. Den är figurnära upptill och har en romantisk känsla, perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet känns lätt och luftigt. Den är använd 1 gång inga defekter
Marinblå balklänning - Säljer en marinblå långklänning med paljetter och volanger. Klänningen har oneshoulder-modell, slits framtill och är täckt av glittriga detaljer och inbyggd BH. Perfekt för bal eller student. Bekväm att bära!😊
Vit plisserad klänning från Zara - Sååå sjukt fin och eftertraktad klänning från Zara, aldrig använd och har prislappen kvar !!❤️❤️
Gul Zara klänning - Super in och populär Zara klänning. Använd fåtals gånger
Vit kort klänning med öppen rygg - Supersöt vit kortklänning med broderade blommor. Klänningen har en volangkant nedtill, är ärmlös och har en snygg öppen rygg med knytband i nacken. Helt ny med lappar kvar ifrån peppermayo, de har lite konstiga storlekar men passar 36-38. Helt perfekt till studenten.
Vit kort klänning med puffärm - Supersöt vit kort klänning med v-ringning och puffiga korta ärmar. Helt ny med lappen kvar. Lånade bilder
Vit kort klänning med pärlor - Säljer min fina klänning med pärlor från H&M. Perfekt klänning inför sommaren. Storlek S, använd 2 ggr. Den säljs inte längre i butik.