Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Sommar klänning
Sommar klänning  - 89

Sommar klänning

Storlek: Xl
Kategori: Klänningar

68 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sommar klänning nyskick

Therese
Therese
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommar klänning  - Fin sommar klänning som tyvärr aldrig kommit till användning
Sommar klänning - Säljer en helt ny och oanvänd sommarklänning med coolt tigermönster. 📏 Storlek: L/40 🎨 Färger: en blandning mellan lila och grå, med svart mönster – lite svårt att säga exakt, men väldigt snygg och stilren! 👗 Lätt, luftig och perfekt för sommaren 🎀 Prislappen sitter kvar (utan pris) 💯 Aldrig använd  En klänning som sticker ut – både bekväm och trendig!
Vit sommar klänning - En supersöt kortklänbing med volanger i vit! Den är använd en gång och är helt ny köpt!  Den sitter som en M i storlek, liten i storleken. Har vanligtvis M så behövde ta en storlek större-L
Sommar klänningar  - Längd: 134cm Midjastorlek: 64-95 Har endast haft på mig en gång. Klänning är i ny skick.
Sommar klänning  - En super söt vit kort skjortklänning. Frakt ingår inte!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Dröm klänning - Såå fin hålbroderad klänning i S🫶🏼🫶🏼 jag är 173!
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸