Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 0 Klänning  - 1 Klänning  - 2

Klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

30 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart klänning med smala axelband och rak passform. Klänningen har en enkel och tidlös design som gör den lätt att styla.

Plopis
Plopis
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - Snygg svart kortklänning med tunna axelband och vita kontrastsömmar som ger en cool och modern look med tight passform.
Klänning  - Från hm 🥰
Klänning - Strl XS, använd 1 gång. Lite glansigt tyg och man kan knäppa alla knappar om man vill men de är bara dom uppknäppta knapparna på bilden som går att knäppa upp. Stretchig material. Skriv vid frågor/fler bilder. pris kan diskuteras❤️
Klänning - Fest/sommar klänning med öppen rygg och diamanter som band. Fin att ha på sig utomlands också. Den är ganska kort och är otroligt snygg på! Nyskick. Använd endast 1 gång. Gåva vid köp🛍
Klänning   - Svart klänning i mesh-mönster som inte kommer till användning. Kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär.
Klänning  - Säljer dena kläning från hm som används 1 gång
Klänning  - Säljer dena super fin tjockärmad kläning från hm i jätte bra skick
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️