Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Adoore Palermo dress
Adoore Palermo dress - 89 Adoore Palermo dress - 90 Adoore Palermo dress - 91

Adoore Palermo dress

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Blå

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin sommar klänning. Aldrig använd, lappen sitter kvar.

Nathalie W
Nathalie W
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adoore palermo dress  - Helt oanvänd adoore klänning med lappar kvar, såså fin men har för många klänningar.
Adoore palermo dress - Säljer min röda Adoore palermo klänning i storlek 34❤️helt ny med alla lappar kvar
Palermo dress adoore  - Helt oanvändbar, för liten storlek. Nypris 1395kr
Adoore Palermo dress  - Säljer min svarta Palermo Dress från Adoore. Storlek 36.  ALDRIG ANVÄND!  Nypris 1395 kr.
Adoore Palermo dress - Helt ny klänning från Adoore med lapparna kvar. Klänningen är i färgen cream white, storlek 36. Finns inte längre på hemsidan!
Adoore palermo blå klänning - Adoore klänning i modellen polermo, endast använd 1 gång. Väldigt fint skick!
Adoore - Palermo dress  - Superfin Adooreklänning i strl.38. Klänningen är aldrig använd då jag inte fått tillfälle, men tyvärr hann jag ta av ”prislappen” på den.  Nypris: 1395 kr.
Palermo dress adoore - Säljer denna helt nya otroliga bruna klänningen då jag inte fått användning för den. Aldrig använd och alla lappar kvar. Sista bilden visar exakt samma klänning på fast svart☺️
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795