Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - Superfin balklänning, använd endast en gång💕  Nypris:1700kr (ungefär)
Balklänning - Säljer mörkblå balklänning från VILA! Klänningen går att knyta i midjan som även ger en fin detalj i ryggen. Storlek 34, passar mig som är 166.
Balklänning  - Skräddarsydd marinblå balklänning♥️  Storlek: XS (tror jag)♥️ ♥️♥️♥️
Balklänning - Säljer min balklänning från Dressroom Linné. Den är endast testad och har lappen kvar. Säljer då jag hittat en annan balklänning💕
Balklänning - En sååå fin svart långklänning från Nelly. Klänningen heter ”Flattering Satin Dress” och är använd 1 gång. Axelbanden är uppkortade hos en skräddare för dom var för långa. Skriv privat om du vill ha mer bilder på den❤️
Balklänning  - Säljer denna OTROLIGT snygga röda ballklänningen i stl Xl men den är insydd hos skräddare så Funkar både som S och Xl då ja har S annars. jätte fin detalj med en ros och den sitter off shoulder, köpt för 2000kr, använd 1 gång🫶🏼 säljer för 899kr
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90 Balklänning  - 91

Balklänning

Storlek: XS/S
Kategori: Klänningar

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina paljettklänning, färgen är champagnesilver! Storleken är xs/s! Använd endast en gång. Säljer på grund av att den ej kommer komma till användning igen.

Sofi
Sofi
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️