Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Bal/festklänning
Bal/festklänning - 89 Bal/festklänning - 90 Bal/festklänning - 91

Bal/festklänning

Storlek: XS/S
Kategori: Klänningar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna fina klänningen har jag valt att sälja för den är inte riktigt min stil! Den passar perfekt till balen eller till en fin fest.

Tuva arvedson
Tuva arvedson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bal/festklänning  - Säljer en drömmig ljusblå/grön långklänning med tunna axelband, v-ringning och vackra spetsapplikationer upptill. Kjolen är i flera lager tyll med en hög slits och öppen rygg med snörning. Perfekt för fest eller bal.
Bal/festklänning - Säljer klänning som ej används längre  Bra skick och storlek M på den
Bal/festklänning  - Säljer bal/festklänningar, används inte längre.  Bra skick
Bal/Festklänning - En klänning som kan bäras till fina tillfällen. Den är grå och är utsmyckad i pärlor och paljetter. Klänningen är i storlek 40 men känns mer som en 38:a. Aldrig fått chansen att använda den.  Vill påpeka att klänningen är oerhört ömtålig.
Ljusblå Bal/Festklänning - Drömmig ljusblå långklänning med v-ringad överdel, tunna axelband och vackra spetsdetaljer. Kjolen är i flera lager tyll med volanger och broderade blommor. Perfekt för bal eller fest. Ger en riktigt sagolik känsla!
Bal/fest klänning - Säljer min klänning köpt från boohoo för 1 år sen använd på en förlovningsfest och inte mer än det. Inga skador på klänningen, den har ett insydd tyg vid brösten pga den då var för stor men det är inget som syns utan det ser ut som det är så av sig själv.
Bal/fest klänning  - Säljer en marinblå axelbandslös långklänning från NLY Trend i storlek 36. Klänningen har en snygg v-ringad överdel med twistad detalj framtill och ett luftigt, fallande tyg. Funkar både som bal klänning eller bara en lite finare klänning!!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S