Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara klänning  - Fin klänning! Bra skick
Zara klänning - Jättefin och slutsåld klänning från Zara i polyester men känns lite som linne. Ljuslila färg och knyts i ryggen!
Zara klänning - Helt ny oanvänd zara klänning som inte säljs längre. Jätte fint mönster som även har lite glitter i sig, köpt för något år sedan för 399 kr men var tyvärr för liten🥹 storlek Xs, passar mig som är en XS/S. Öppenrygg och djup urringning❤️‍🔥
Zara klänning - Säljer denna klänning från Zara, har endast använts en gång. Lånade bilder 💕
zara klänning - Rutig söt klänning från zara som aldrig är använd. Skriv för fler bilder privat💗
Zara klänning - Fin längre klänning från zara i strl 36
Zara klänning - Så fin klänning från zara i olika lila nyanser, aldrig använd med prislappen kvar, Strl S💜
Zara klänning
Zara klänning - 89 Zara klänning - 90

Zara klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Lila

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina klänningen från Zara! Köpt på plick innan men tyvärr för stor för mig!

Elin Kihlbert
Elin Kihlbert
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗
ZARA klänning - 🖤
Vit kortklänning med puffärm - Intressekoll på min ur snygga klänning från showpoo som tyvärr var för liten för mig! endast testad! nypris ca 900 innan tull avgifter och frakt. (fler bilder privat) Supersnygg vit kortklänning med puffiga trekvartsärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har markerad midja och fina veckdetaljer på bröstet. Perfekt för student och sommarens alla tillfällen!
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.