Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara klänning - Söt ljusrosa kort klänning från Zara!
Zara klänning - Neonrosa ribbad klänning från zara. Jätteskönt material. Så fint när man är brun också! Använd en gång
Zara klänning - Söt sommarklänning från zara endast använd 1 gång. Skriv privat för fler bilder🫶🏼
Zara klänning  - Jättefin zara klänning som tyvärr blivit för liten
Zara klänning  - Säljer denna populära zara klänningen, så så fin nu till sommaren och är i super fint skick! Storlek M men passar även S  💗💗skriv för bild på!
Zara klänning!! - Såå trendig zara klänning!! Finns ej att köpa längre ❤️
Zara klänning - Slutsåld off shoulder klänning med volang från Zara, prislapp kvar aldrig använd💕 använd gärna ”köp nu” funktionen
zara klänning - så snygg klänning från zara som ej kommit till användning ❤️❤️stl xs
Zara Klänning
Zara Klänning - 89 Zara Klänning - 90 Zara Klänning - 91

Zara Klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min superfina sidenklänning från Zara! Den har dock lyckats få några fläckar som jag inte har tvättat ur.

teodorastankovic
teodorastankovic
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pull&Bear Jeans - Säljer nu dessa supersnygga byxor som inte kommer till användning då de är för små för mig! Supersköna och bra passform, sitter midwaist!  Orginalpris: 379 kr ❤️
Svart Volang Kjol - Säljer denna då den är för liten för mig! A-linje kjol med slits och volanger. Den är inte strykt på bilden men ser bättre ut som den är det! Skönt material!
Zara tröja - Den fina och populära zara tröjan! Men den har ett litet hål i sömmen på vänstra ärmen därav det låga priset! Det går att sy ihop hålet lätt med nål och tråd! 😊
Randig Stickad Tröja - En randig blå/vit stickad tröja från Stradivarius som tyvärr är för liten för mig! Superfin!
Svarta Linnebyxor - Säljer nu mina svarta linnebyxor som jag älskar men de är tyvärr för små för mig nu! De sitter high waist och är SÅ sköna!
Klänning - Säljer denna coola klänningen från Amisu! Stor i storleken men lite mindre egentligen! Skulle säga M/L ❤️
Tubtopp - En tubtopp med blommor! Perfekt till sommaren!   Från Bershka, strl M/38
Blå tröja - En blå tröja från H&M med super stretchigt tyg! Superskön! Sweetheart urringad! ❤️
Hypnotic Poison Eau de Parfum från Dior - Säljer min Hypnotic Poison EdP från Dior 💖 då jag inte är så förtjust i doften längre. Den har noter av gourmandig vanilj och kryddor, håller väldigt länge! ✨ Den rymmer 50 ml och är 80-85% fylld! Nypris är ungefär 1200 kr!
Liknande annonser
Visa alla