Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Långklänning från zara - Sjukt somrig och fin långklänning från zara☀️☀️
Långklänning Zara  - Säljer denna klänningen som är helt oanvänd med lapparna kvar pga den inte passade🤗
Långklänning zara - Slutsåld klänning från zara
Långklänning ZARA - så fin klänning från zara. Med knyten vid axlarna, som görs till så söta rosetter. Använd vid ett tillfälle. Stl S men passar även xs
Långklänning zara  - Suuuperfin långklänning från zara  Så himla fin!! Använd 1 gång på en midsommarfest🌸 strl 40 men en väldigt liten storlek så passar 36/38
Långklänning zara - Rosa blommig långklänning från Zara i storlek S💕
 långklänning från Zara - Säljer en snygg  långklänning från Zara med tunna axelband. Har aldrig tatt på mig den.
zara långklänning
zara långklänning  - 89 zara långklänning  - 90 zara långklänning  - 91

zara långklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Rosa

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den här sjukt fina klänningen från zara! Använd endast ett fåtal gånger, säljer då den inte kommer till användning🌸

cillagammel
cillagammel
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
By Emilina studentklänning - Superfin vit kort volang klänning! 💗den är i väldigt bra skick, utan defekter, jag köpte den för några veckor sedan här på plick, bilderna är inte mina! Perfekt till studenten❤️
Vit kort klänning med öppen rygg - Supersöt vit kortklänning med broderade blommor. Klänningen har en volangkant nedtill, är ärmlös och har en snygg öppen rygg med knytband i nacken. Helt ny med lappar kvar ifrån peppermayo, de har lite konstiga storlekar men passar 36-38. Helt perfekt till studenten.
Populär Vit blommig volangklänning med v-ringning - Supersöt kort klänning i vitt med lila och blått blommönster. Klänningen har flera volanger, puffärmar och djup v-ringning. Den är figurnära upptill och har en romantisk känsla, perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet känns lätt och luftigt. Den är använd 1 gång inga defekter
Marinblå balklänning - Säljer en marinblå långklänning med paljetter och volanger. Klänningen har oneshoulder-modell, slits framtill och inbyggd BH. Perfekt för bal eller student. Bekväm att bära!😊pris kan diskuteras!
Vit plisserad klänning från Zara -  Sååå sjukt fin och eftertraktad klänning från Zara, aldrig använd och har prislappen kvar !!❤️❤️
Svart omlottklänning i satin - Supersnygg svart kortklänning i glansigt satinliknande material med hög hals och omlottdetalj i midjan. Klänningen har volangkant nertill, knytning i nacken och är ärmlös. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look.
Svart glittrig one shoulder klänning - Supersnygg svart kortklänning från MANGO med glittriga detaljer och volangkant nertill. One shoulder-design med en ärm och tight passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik look. Materialet känns lätt och har en skimrande finish.