Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Silkes klänning
Silkes klänning  - 89 Silkes klänning  - 90 Silkes klänning  - 91

Silkes klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Zara

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart silkes klänning med knytning från zara

Mimmi
Mimmi
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart silkes klänning  - Ännu en basic svart klänning! Lätt att dra på i sista sekunden, otroligt skön. Kan även göras till en kjol och du har en fin övertröja att ha på om de är kallt.
Silkes klänning - Svart silkes klänning från Zara helt oanvänd med lapp kvar! (org. pris 359kr) Är skrynklig då jag haft den i förvaring, men en av sidorna är sydd i designen så att den ska va lite snyggt skrynkligt och lite ossymetrisk!🫶
Silke klänning  - skit snygg klänning i silke, perfekt längd. Har en liten slits på sidan av klänningen och styrbara axelband.
Silkes klänning - Så fin sommarklänning med öppen rygg!🌺
Zara silkes klänning - säljer nu denna klänning då den är för stor på mig, storlek xs, är 160❤️ nypris 399
Silkes klänning - Kan användas som nattlinne eller vanlig klänning love, sitter som en M
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning! - Blå klänning använd fåtal gånger, alltså i nyskick! Köptes direkt från hemsidan Design By Amor i Juni! Storlek S💕Nypris 699!
Klänning från Nelly  - Ny klänning från Nelly.com med etikett kvar i storlek 34. Slutsåld storlek på hemsidan! Fått i present men lite för tight för mig.
Blå glittrig långklänning med slits - Säljer min bal klänning, använd 1 gång💕
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Gul balklänning - Så snygg populär valklänning från peppermayo. Material i satin med knytband i nacke och rygg. Går till marken på mig som är 160💛
Marinblå långklänning offshoulder - Elegant marinblå långklänning med offshoulder och v-ringad omlott över bysten. Den är aldrig använd och har kvar lappen. Klänningen har figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som ger en snygg siluett. Perfekt för speciella tillfällen som tex bal.
Gul volang klänning Zara  - Säljer denna perfekta och eftertraktade klänning från Zara 💛 Säljer då den inte kommer till användning, storlek S! Hör av dig vid frågor!
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)