Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Zara Klänning
Zara Klänning - 89 Zara Klänning - 90 Zara Klänning - 91

Zara Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Oliv

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

oanvänd skulle jag säga!

Evelina E
Evelina E
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning från zara - Säljer denna gröna fina sommarklänningen från Zara i strl S💕
Zara klänning - Säljer en luftig klänning med grönt etnomönster och volangdetaljer. Klänningen har lång ärm, rund halsringning och resår i midjan för en bekväm passform. Perfekt för vår och sommar! Skit snygg storlek s
 klänning från Zara - Elegant olivgrön klänning med v-ringning och guldknappar framtill. Den har långa ärmar och ett smockat midjeparti som ger en fin passform. Från Zara och är använd 2 ggr inga defekter
zara klänning - grön klänning från zara, använd några gånger bara🥰
Zara klänning  -  oanvänd klänning från zara !!💕
Zara klänning  - Jätte fin zara klänning perfekt till sommaren tror inte den säljs längre💕storlek är 36💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning! - Blå klänning använd fåtal gånger, alltså i nyskick! Köptes direkt från hemsidan Design By Amor i Juni! Storlek S💕Nypris 699!
Klänning från Nelly  - Ny klänning från Nelly.com med etikett kvar i storlek 34. Slutsåld storlek på hemsidan! Fått i present men lite för tight för mig.
Blå glittrig långklänning med slits - Säljer min bal klänning, använd 1 gång💕
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Gul balklänning - Så snygg populär valklänning från peppermayo. Material i satin med knytband i nacke och rygg. Går till marken på mig som är 160💛
Marinblå långklänning offshoulder - Elegant marinblå långklänning med offshoulder och v-ringad omlott över bysten. Den är aldrig använd och har kvar lappen. Klänningen har figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som ger en snygg siluett. Perfekt för speciella tillfällen som tex bal.
Gul volang klänning Zara  - Säljer denna perfekta och eftertraktade klänning från Zara 💛 Säljer då den inte kommer till användning, storlek S! Hör av dig vid frågor!
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)