Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ljusrosa klänning från Zara
Ljusrosa klänning från Zara - 0 Ljusrosa klänning från Zara - 1

Ljusrosa klänning från Zara

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

180 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

supersnygg ljusrosa klänning från zara. säljs inte längre, helt oanvänd

Signeeriksson
Signeeriksson
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusrosa klänning från Zara - Supersöt ljusrosa kort klänning från Zara med volanger och knappar framtill. Klänningen har lång ärm och en avslappnad passform, perfekt för vår och sommar. Tillverkad i ett mjukt bomullsmaterial.
Ljusrosa klänning från Zara - Fin rosa klänning från Zara i storlek Xs💕
Ljusrosa axelbandslös klänning Zara - Söt axelbandslös klänning från Zara i ljusrosa nyans. Klänningen har draperade detaljer framtill och är tillverkad i ett slätt, glansigt material som ger en elegant känsla. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look.
Ljusrosa klänning från Zara - Supersöt ljusrosa klänning från Zara med v-ringning, smock i midjan och långa ärmar med smock vid ärmslut. Klänningen har en flowy passform och är perfekt för vår och sommar. Tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Köparen betalar frakten
Ljusrosa kort klänning från Zara - Supersöt ljusrosa klänning från Zara med v-ringning och knappar framtill. Klänningen har långa ärmar med lätt puff och är tillverkad i ett luftigt bomullstyg. Den har en avslappnad passform och volangdetaljer nedtill för en extra flowy känsla.
Ljusrosa kort klänning från Zara - Supersöt ljusrosa klänning från Zara med v-ringning, smock i midjan och långa ärmar med resår vid handlederna. Klänningen har volangdetaljer nertill och är tillverkad i ett mjukt bomullstyg. Perfekt för vår och sommar!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s