Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Svart

190 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

säljer denna svarta klänning från Zara då jag aldrig använt den💞Den är i nyskick!

ellllll56
ellllll56
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Baby blått sett  - Säljer detta gulliga sett pågrund av  att jag inte andvänt det. Knappt andvänt. Jätte söt till sommaren.
Juciy byxor  - Säljer dessa juciy byxor då dem inte kommer till användning längre💓Finns inga defekter förutom på ena fickan är det en liten smuts fläck därav priset. Syns inte! Kan mötas upp i sthlm eller posta💓 Köpte dessa för 1100kr på Juciy coutures hemsida. 💓
Kofta - Säljer denna basic jätte snygga koftan💘
Adidas väska - Säljer denna as coola adidas väska för jag har tröttnat på den, det finns inga defekter förutom att dragkedjan har gått sönder och väskan inte går atg stänga. Men det är inget jag stört mig på💕
Linne - Säljer jätte gulligt linne med spets. Passar till allt.
långkjol  - säljer denna så söta lång kjol med mönster med blommor💞Jag är ca 1,62 och den passar jätte bra på mig!💞Skriv om ni har frågor!
SÖKER Vit korsett-topp med snörning - SÖKER denna vita korsett-topp med snörning framtill. Kan även tänka mig att köpa i samma fast svart!! Kan betala bra! Söker i typ S eller XS
Chimi solglasögon - Säljer dessa as snygga chimi solglasögon i modellen 04 och färg Ecru. Dem är så snygga nu till sommaren och är i extremt bra skick. Har knappt använt dem som ni kan se eftersom att det inte alls är några repor eller skador. Jag använt dem max 5 gånger men har ej kommit till användning! Nypris 1400kr
Blå lågmidjade bootcut jeans - Snygga blå lågmidjade jeans med bootcut passform och lätt slitna detaljer framtill. Säljer pga att dem inte kommer tillsnvänding, men ett av mina favorit jeans! Så snygga och passar till allt. Jag köpte dessa för 300kr och säljer för 200kr då de inte kommit till användning. Märket är Only och storlek 26/36. Jag brukar ha XS/S i jeans och dem sitter bra. Kan tyvärr inte visa dem på då dem växt ur mig. Jag är 164 och längden är perfekt för mig!!
Turkos topp  - Enkel och snygg turkos topp från 365 med rundad halsringning och korta ärmar. Modellen är figurnära och passar perfekt till jeans eller kjol. Super söt färg som man kan styla till de mesta!
Liknande annonser
Visa alla