Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Kläning
Kläning  - 89 Kläning  - 90

Kläning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Rosa

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använt endast 1 gång Nypris: 699

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad topp - Lite ljusare än vad det ser ut på På bilden, använd endast 1 gång
A dsgn jeans  - Blåa jenas från A dsgn som sitter så bra i både rumpan och median, passar båda till S och M, använt endast 2 gånger men säljer då jag har köpt ett par i L  Nypris: 700
OtherStories trenchcoat  - Jättefin skick, slutsåld på & Other Stories
Liknande annonser
Visa alla
Zara kläning  - Super fin zara kläning
Kläning - En jätte fin sommar klänning från Zara. 🌷 Använt en gång  Köparen står för frakten 🩷
Zara kläning  - En fin somrig kläning från zara som ej kommer till användning 💝💝💝
Rutig kläning - Jag säljer denna superfina rutiga kläning från Zara som används ett fåtal gånger, som nu är tyvärr lite kort för mig.❤️ den är i storlek M men skulle mer säga att den är i S!
Blommog kläning från Zara - Säljer dena jätte fina röd och råsa blommiga kläningen med knappar över bröstet! säljer för att den är för litten runt bröstet🌸
Zara kläning  - Jag säljer min super fina klänning som är i Nyskick. Den är i storlek xs men passa s också, samma mönster som på den vita på andra sidan+ en detalj under bröstet. Det är även shorts inbyggt i klänningen, men går lätt att fixa så de är utan shorts
Fortsätt i appen →