Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara klänning - Säljer super snygg Zara klänning
Zara klänning - Trendig svart omlottklänning med långärmad design och öppen rygg. Klänningen har en knytning i midjan som ger en snygg siluett. Perfekt för en kväll ute eller en speciell tillställning. Klänningen är från Zara i stl m❤️
Zara klänning  - Storlek M
zara klänning - jättefin slutsåld zara klänning som ej går att köpa längre! Nytt skick, postar snabbt!🥰
Zara klänning  - Säljer denna klänning från Zara, endast använd kanske 2-3 gånger🫶
Klänning zara  - Säljer denna super fina klänning ifrån zara i mycket bra skick då den tyvärr inte kommer till användning  Storlek M  Pris 250kr
Zara klänning - Jättefin och så fin zara klänning.🥰 st M men sitter mer som en S
Klänning från zara  - Prislapp kvar, aldrig använd
Zara klänning
Zara klänning - 89 Zara klänning - 90

Zara klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Zara

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu denna otroligt fina och populära Zara klänning, helt ny med prislapp kvar alltså perfekt skick, han inte retunera i tid, den är i en storlek M men skulle säga att den mer passar som en S 💕💕

Bäst
Bäst
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hollies Livingo Dunjacka  - En väldigt fin jacka som använts i 2 vintrar är fortfarande i väldigt fint skick och är dessutom väldigt värmande till de kalla vinterdagarna. Bandet till ena dragkedjan är sönder dock påverkar det inte jackans funktion då fickan stängs utmärkt dessutom så syns det även inte. Den är i en S men skulle även säga att den passar en Xs.
Klänning - Klänning som jag växt ut ifrån😫 lappen finns fortfarande kvar alltså är den inte använd och i bra skick
Klänning - Endast använd en gång, bra kvalitet
Klänning - Använd endast en gång🤍🤍
Klänning - Klänning som sitter väldigt thight på, den var tyvärr för liten på mig så endast provad
Klänning  - Använd 1 gång💙
Glitter topp - Använd en gång💗
Topp - Använd engång💙
Topp - Inte genomskinlig🤍
Träningbyxor - Ur snygga träningsbyxor som verkligen framhäver kroppen med en söm vid rumpan samt skuggningen under
Liknande annonser
Visa alla