Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
klänning i storlek S - Blå klänning i storlek S, använd endast en gång. Köptes för 5800kr.
Ljusblå klänning i storlek S - Jättefin sommarklänning från Shein i stolen S. Ljusblå och sommrig. Endast använd EN gång. Inköpspris: 299
Zara klänning I storlek S -  Zara klänning I storlek S
Grön klänning från Zara i storlek S/XS - Grön klänning från Zara i storlek S/XS. Passat mig som brukar ha 164, xs samt s. Klänningen passar nu till studentfirande, skolavslutningar etc.
Superfin blommig somrig klänning i storlek S - Verkligen superfin och skön sommarklänning i storlek S. Minns inte vart den är köpt men köpte för minst 400kr❤️ Superhärligt mönster och perfekt nu till sommaren💕 Buda gärna i kommentarerna! PRIS KAN DISSKUTERAS
Lila volang klänning från Zara i storlek S - Säljer denna jätte fina volang klänning från Zara i en superfin lila färg. Den är i storlek S och säljs inte längre🩷🩷🩷
Klänning i storlek S
Klänning i storlek S - 89 Klänning i storlek S - 90 Klänning i storlek S - 91

Klänning i storlek S

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

I mina ögon är klänningen lila men i vissa andras är den blå men hur som helst så är det en tajt klänning i S från Zara Trafaluc med en liten slits där bak. Ordpris är 179kr men säljer den för 50kr.

emilia.verre
emilia.verre
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - As snygg gul klänning💕💕 pris kan diskuteras och om man vill ha fler bilder är de bara att höra av sig😘😘köptes på Vinted i våras men säljer nu för vill köpa en annan klänning till midsommar
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
zara klänning - svart zara klänning med spets
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!