Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Klänning - Klänning från neo noir. Köpt på Jackie 🌸
Klänning - Zara klänning🧡slutsåld!
Klänning - Storlek m från zara
Klänning - Fin klänning i storlek M! Bra skick. Köparen står för frakten men kan även mötas upp i Uppsala, Knivsta eller Sigtuna. Tveka inte att fråga mig om något!
Klänning  - Klänning från HM, använd endast en gång.
Klänning
Klänning - 89

Klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke:

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer min klänning som ser exakt ut som zaras. Jag har andvänt den 2-3 gånger! Jätte fin nu i sommar

Ada Höglund
Ada Höglund
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klänning  - Säljer min klänning för att den har blivit för liten tyvärr.. Har fått så mycket komplimanger i den och den passa alla kropps byggnader. Det är en storlek S-M men den passar också XS då mina kompisar har lånat och den har passat. Justerbar i axlarna.
Perfekta vita blusen  - Jag säljer min blus för den är för liten för mej.  En stilren vit blus med knytning framtill. Blusen har korta ärmar och är jätte vacker, perfekt för varmare dagar. Den har en rund halsringning och en lätt volangdetalj vid midjan. Skriv om du har någon fråga eller vill sänka priset 💗
Ljusrosa långklänning med volangdetaljer - Elegant ljusrosa långklänning med v-ringad design och volangdetaljer. Perfekt för sommarens festligheter. Klänningen har en luftig passform och är tillverkad i ett lätt material som ger en romantisk känsla. Perfekt till balen💗kan sänka priset!
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska från Liamo med silverfärgade kedjedetaljer runt kanterna. Väskan har en dragkedja upptill och en extra ficka med dragkedja på baksidan. Perfekt för att ge en edgy touch till din outfit. Den är sönder på baksidan därav priset men det syns mer på kamera än i verkligheten!
Beiga mjukisbyxor med raka ben - Snygga beiga mjukisbyxor med raka ben och dragsko i midjan. Byxorna har fickor både fram och bak samt en mjuk och skön känsla, perfekta för en avslappnad stil. säljer dem för att de inte kommer använda längre och det är inga som helst skador på dem. Hör av er vid frågor eller om nu diskuterar pris
Liknande annonser
Visa alla