Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Klockor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klocka - Snygg klocka med glittrande stenar på både armband och boett. Urtavlan är blå med romerska siffror och datumvisning. Klockan har en lyxig känsla och passar perfekt för dig som gillar att sticka ut.
Blå snygg klocka - Stilren klocka med blått armband och rektangulärt ur i blått och guld. Urtavlan har flera små ur och tydliga indexmarkeringar. Armbandet är i syntetmaterial och spännet är i metall. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut.👍🏼 PRISET ÄR INTE HUGGET I STEN!
Hugo boss klocka - Säljer nu min submarin klocka från Hugo boss. Det är en grymt snygg klocka med coola detaljer. Den är i ny skick och så gott som oanvänd. Nerkortad lite men länkarna medföljer. Nypris ca 4400. 41 mm
Herr automat klocka - Säljer nu denna denna fina klockan som jag fick som gåva, extremt fin och sitter perfekt. Jag har endast haft på mig den vid speciella evenemang, alltså fåtal gånger. Men nu väljer jag att sälja den för att hitta köpa mig en annan klocka till min klocksamling. Skicka ett DM vid intresse! 😃
Maserati klocka med mesharmband - Stilren klocka från Maserati med guldfärgat mesharmband i metall och öppen urtavla som visar mekaniken. Kommer i originalbox med Maserati-logga och tillhörande taggar och manual. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiv och modern design. Kvitto och allt finns helt nu oanvänd vid snabbt Äffär kan man ta ner priset
Blå klocka med strassdetaljer - Snygg blå klocka från Geneva med glittrande strass runt urtavlan och matchande blått armband i syntetmaterial. Urtavlan är blå med silverfärgade siffror och flera dekorativa små urtavlor. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
 blå och guld klocka - Snygg R01EX klocka med blå urtavla och gulddetaljer. Armbandet är i silver och guld, och boetten har en blå vridring. Klockan har datumvisning och klassisk R01EX-design. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut. Priset går att diskutera.
Maserati klocka  - Klocka från Maserati. Den är använd och finns repor längs bandet men inget på uret
Klocka
Klocka - 0 Klocka - 1 Klocka - 2 Klocka - 3 Klocka - 4

Klocka

Storlek: NO SIZE
Kategori: Klockor
Märke:
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en lyxig R klocka med blå urtavla och guldfärgade detaljer. Armbandet är i silver och guldtonat metall. Perfekt för dig som vill ha något exklusivt på handleden. Obs endast klockan ingår ingen box eller andra tillbehör ingår, ENDAST klockan!

Eol Roupé
Eol Roupé
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme - Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum, 50 ml. Fräsch och maskulin doft i en stilren, transparent glasflaska med silverfärgad kork. Levereras i en ljusblå kartong med guldfärgad text. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna parfymer.
Gucci Guilty Absolute Pour Homme parfym - Gucci Guilty Absolute Pour Homme är en lyxig parfym i en stilren, rektangulär glasflaska med bärnstensfärgad vätska och svart kork. Flaskan har Guccis ikoniska logga och text i guld.
Guldiga zodiakmynt i plastfodral - Samling med nio runda guldiga mynt med zodiakens tecken och solmotiv, tillverkade i metall och förvarade i genomskinliga plastfodral. Perfekt för dig som gillar astrologi eller vill ha en unik dekoration till rummet.
Mörkblå cargopants med kontrastpaneler - Fristads , stl 146-152 / 11-12 år.               Snygga mörkblå cargopants med kontrastpaneler på knäna och vita sömmar. Byxorna har flera fickor och robust design, perfekta för en avslappnad streetwear-look. Materialet känns slitstarkt och passar till dig som gillar funktionella detaljer.
Turkos stickad klänning med bolero - Supersöt turkos stickad klänning med matchande bolero. Klänningen har rund halsringning och korta ärmar på boleron. Fina virkade detaljer längs kanterna och mjukt garn som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar färg och stickade plagg.
Gröna shorts med mönster och snörning - Säljer ett par gröna shorts med coolt mönster i olika former och figurer. Shortsen har snörning i midjan och flera fickor både fram och bak. Perfekta för sommaren när du vill ha en avslappnad och unik stil.
Svarta shorts med rosa detaljer - Snygga svarta shorts med rosa sidor och en liten rosa rosett i midjan. Shortsen har elastisk midja och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial, perfekta för träning eller chill. Sportig och bekväm passform.
Rosa prickig pikétopp med hjärtdetalj - Söt rosa pikétopp med vita prickar och liten broderad hjärtdetalj på bröstet. Toppen har korta ärmar, krage och knappar framtill. Perfekt för dig som gillar en lekfull och avslappnad stil.
Grå mössa med Minnie Mouse-tryck - Snygg grå mössa med ett stort tryck av Minnie Mouse som gör en selfie-pose. Trycket har rosa och svarta detaljer samt texten #SELFIE med ett litet hjärta. Perfekt accessoar för dig som gillar Disney och vill ha en lekfull stil.
The Beach Boys Pet Sounds Sessions box - Säljer en samlarbox med titeln 'The Beach Boys The Pet Sounds Sessions', producerad av Brian Wilson. Boxen är grön med gul och vit text på framsidan och har insida med färgbilder av bandmedlemmarna i studiomiljö. Perfekt för musikälskare och samlare.
Liknande annonser
Visa alla