Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Klockor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silverfärgad klocka från Geneva - Stilren klocka från Geneva med silverfärgad metallarmband och mörkblå urtavla. Klockan har tydliga siffror, datumvisning och klassisk design. Perfekt accessoar för dig som gillar en clean look.
Silverfärgad klocka från Lorus - Stilren klocka från Lorus med silverfärgat armband i metall och vit urtavla. Klockan har en avlång, något rektangulär form och klassisk design. Perfekt accessoar för dig som gillar en tidlös look.
Silverfärgad klocka från Moretime - Stilren klocka från Moretime med silverfärgat metallarmband och mörkblå urtavla. Klockan har datumvisning och klassisk design som passar till det mesta. Länken är i metall och spännet är graverat med varumärket.
Thomas Sabo silverfärgad klocka - Stilren klocka från Thomas Sabo i silverfärgat metallarmband och svart urtavla med romerska siffror och flera små urtavlor. Kommer i original ask med logga. Perfekt accessoar för dig som gillar en klassisk och elegant look.
Sekonda silverfärgad klocka - Stilren klocka från Sekonda med silverfärgad länk i metall och mörkblå urtavla med diskreta ränder. Klockan har klassisk design och levereras i originalask med instruktionsbok. Perfekt accessoar för dig som gillar en clean look.
Blå randig klocka från Geneva - Snygg klocka från Geneva med blått band i veganskt konstläder och ett randigt blåvitt urtavla. Klockan har guldfärgad boett och klassisk design som sticker ut med sitt färgstarka band och mönster. Perfekt för dig som vill ha en unik accessoar.
Guldig och vit klocka från Geneva - Stilren klocka från Geneva med vit rem och detaljer i guld. Urtavlan är blå med guldiga visare och markeringar. Klockan har en sportig design med robust boett och dekorativa knappar. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Geneva silverfärgade klockor i set - Säljer ett set med två stilrena klockor från Geneva i silverfärg. Båda har metallarmband och klassisk design, en med svart urtavla och en med silverfärgad urtavla. Kommer i original ask med Geneva-logga. Perfekt för dig som vill matcha accessoarer.
Silverfärgad klocka från Geneva
Silverfärgad klocka från Geneva - 0 Silverfärgad klocka från Geneva - 1

Silverfärgad klocka från Geneva

Storlek: NO SIZE
Kategori: Klockor
Märke: Geneva
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren klocka från Geneva med blå urtavla och datumvisning. Armbandet är i blankt silverfärgat metall och har klassisk länkdesign. Urtavlan har tydliga siffror och markeringar, vilket gör den enkel att läsa av. Perfekt accessoar för dig som gillar en clean look.

Outlet02
Outlet02
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta gaminghörlurar med mikrofon - Snygga svarta over-ear gaminghörlurar med vadderad bygel och stora mjuka öronkuddar. Utrustade med justerbar mikrofon och volymkontroll på sidan. Sladd med USB-anslutning och robust design, perfekta för långa spelsessioner.
Två mössor från Secret Racing - Säljer två släta mössor från Secret Racing, en i beige och en i svart. Båda har logotypen tryckt på framsidan och är tillverkade i ett stretchigt material som sitter snyggt på huvudet. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med diskret branding.
Vit och guld sporttröja Omerta - Snygg sporttröja i vitt med guldiga detaljer och texten 'OMERTA' framtill. Tröjan har zebramönstrade inslag, guldiga kanter vid ärmslut och hals, samt nummer 47 på ryggen. Perfekt för träning eller match.
Klassisk silverfärgad klocka - Stilren klocka i silverfärgat metallarmband och svart urtavla med romerska siffror. Klockan har en räfflad kant runt urtavlan och klassisk design som passar till många stilar. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös look.
Stilren silverfärgad klocka - Snygg klocka i silverfärgat metallarmband med svart urtavla och romerska siffror. Klassisk design med räfflad kant runt urtavlan och stilrena detaljer. Perfekt accessoar för dig som gillar en tidlös look.
Svarta rektangulära solglasögon guld - Stilrena solglasögon med rektangulära svarta glas och tunna guldfärgade detaljer på bågarna. Snygg och modern design som ger en cool vibe. Kommer med svart fodral. Perfekta för att lyfta din look i sommar!
Silverfärgad klocka från VIKS - Stilren klocka från VIKS med svart urtavla och tydliga vita markeringar. Klockan har en rund boett och en länk i silverfärgat metallmaterial. Detaljer som datumvisning och vridbar ring runt urtavlan ger en sportig känsla.
Blå klocka från VIKAR med metallarmband - Snygg klocka från VIKAR med blå urtavla och silverfärgat metallarmband. Klockan har tydliga siffror och markeringar på boetten samt en klassisk rund form. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer.
Liknande annonser
Visa alla