Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Klockor
Daniel Wellington klocka med brunt läderband
Daniel Wellington klocka med brunt läderband - 0 Daniel Wellington klocka med brunt läderband - 1

Daniel Wellington klocka med brunt läderband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Klockor
Märke: Daniel Wellington
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

275 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren klocka från Daniel Wellington med vitt urtavla, guldtonad boett och brunt läderband. Klassisk och minimalistisk design med DW-logga på urtavlan. Perfekt accessoar för dig som gillar enkel och elegant stil.

Corus Beat
Corus Beat
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart kronografklocka från Diesel - Snygg svart klocka från Diesel med robust länkarmband i metall och stor urtavla med flera subdials. Klockan har markerade index, datumvisning och en cool, industriell look. Perfekt accessoar för dig som gillar statement pieces.
Guldmesh klocka från Laxury - Snygg klocka från Laxury med guldigt mesharmband och svart urtavla. Klockan har stilrena detaljer och en elegant design som passar perfekt för dig som vill sticka ut. Urtavlan har datumvisning och två extra små visare. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Blommiga Dr. Martens stövletter - Unika Dr. Martens stövletter med vit bas och färgglatt blommönster i rött, blått och lila. Klassisk gul söm runt sulan och vita snören. Tillverkade i slitstarkt läder med grov gummisula och högre skaft. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Reebok Instapump Fury orange sneakers - Säljer ett par Reebok Instapump Fury sneakers i en riktigt fet orange färg med röda detaljer. Skorna har den ikoniska pumpfunktionen och en chunky vit sula. Ovandelen är i mesh och syntetmaterial för maxad komfort och stil.
Blommiga Dr. Martens stövletter - Säljer ett par unika Dr. Martens stövletter med vit bas och färgglatt blommönster i rött, blått och lila. Klassisk gul söm runt sulan, vita snören och svarta dragflikar med gul text. Tillverkade i slitstarkt läder och har den ikoniska grova sulan.
Lila Adidas Ultraboost sneakers - Säljer ett par lila Adidas Ultraboost sneakers med mesh-ovandel och vita Boost-sulor. Skorna har lila snören, mörklila detaljer och röda accenter vid snörningen. Perfekta för löpning eller gym och riktigt sköna på foten.
Nike rosa sneakers med gröna snören - Färgstarka sneakers från Nike i neonrosa mesh med vita och svarta detaljer. Skorna har gröna snören och en unik sula med hexagonmönster i svart och rosa. Perfekta för dig som vill ha något som sticker ut och ger energi till din outfit.
Converse One Star orange mocka sneakers - Säljer ett par Converse One Star sneakers i orange mocka med vit stjärna på sidan och vita snören. Skorna har vit sula med svart rand och klassisk låg profil. Perfekta för dig som vill sticka ut med färg och stil.
Liknande annonser
Visa alla