Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Beige kofta  från Chiara Forthi
Beige kofta  från Chiara Forthi - 89 Beige kofta  från Chiara Forthi - 90 Beige kofta  från Chiara Forthi - 91

Beige kofta från Chiara Forthi

Storlek: dam s
Kategori: Stickat
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Elegant beige kavaj från Chiara Forthi med dubbelknäppning och gyllene knappar. Den har en stilren krage och långa ärmar, perfekt för en chic look. Materialet är stickat vilket ger en mjuk och bekväm känsla.

Felicia
Felicia
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Chiara Forthi kofta - Säljer denna superfina kofta från Chiara Forthi med gulddetaljer. I superfint skick. Passar M-XL beroende på hur man vill att den ska sitta, jag har vanligtvis M. Hör gärna av dig vid funderingar💕💕
Beige cardigan jacka från Chiara Forti - Snygg beige cardigan jacka från Chiara Forti Milano med guldfärgade knappar fram och på ärmsluten. Jackan är stickad, har lång ärm och två fickor framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med exklusiva detaljer. Köpt för ungefär 1300 kr, pris kan diskuteras.
Söt beige kofta - Säljer en kortärmad beige stickad kofta med rund hals och knäppning framtill.  Kommer ej till andvändning därav säljer jag den. Kostade 249kr. ❤️❤️skriv om ni är intresserade!!
Beige kofta  - Supersöt kofta från Zara, så bra material och jättefin till hösten! Är i barn storlek men passar mig som ofta har xs/s
Beige kofta  - Mysig beige kofta från Lindex med djup v-ringning och en knapp framtill. Tröjan är croppad med ribbade muddar och har lång ärm. Perfekt för lager-på-lager och chill stil. Materialet är stickat och känns mjukt mot huden.
Beige kofta - Säljer en snygg beige stickad kofta då den inte längre kommer till användning🤍
Fin beige kofta  - Jättefin beige kofta från Zara!!
Beige kofta - Mjuk och enkel beige kofta från H&M BASIC i storlek S. Koftan är öppen framtill, har långa ärmar och två stora fickor. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller linne. Materialet är tunt och stickat, vilket gör den skön att bära.
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Vit stickad tröja med rosa detaljer - Jätte söt o mysig stickad tröja! Som ny har inte använt alls många gånger🥰 den är i storlek s/m
Stickad zadig tröja - Superbra skick, storlek 140 men passar även mig som är 153-154
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från hm i storlek xs
Säljer tröja med spets från Zara! - Supersöt vit stickad tröja från Zara med unik spetsdetalj i midjehöjd. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en mjuk, skön känsla. Spetsen har blommigt mönster som ger en extra touch till looken. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer.
Beige stickad tröja - Brun/beige stickad tröja från & Other Stories 🤎 Använd en del men men fortfarande i fint skick!
Vit volang blus - Säljer denna söta tröja då den inte kommer till användning. Använd ett fåtal gånger💞
Mohair tröja.  - Mohair blended tröja från hm ! Mintgrön. Bra skick ! Stolek S.
Vit polotröja med rosa detaljer - Stickad vit polotröja med ribbad hög krage och rosa detaljer vid krage, ärmslut och nederkant. Är från meet me there 💖