Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Puma Future Z fotbollsskor svart/orange
Puma Future Z fotbollsskor svart/orange - 0 Puma Future Z fotbollsskor svart/orange - 1 Puma Future Z fotbollsskor svart/orange - 2 Puma Future Z fotbollsskor svart/orange - 3 Puma Future Z fotbollsskor svart/orange - 4

Puma Future Z fotbollsskor svart/orange

Storlek: 44
Kategori: Stickat
Märke: Puma
Färg: Svart
Skick: Bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par Puma Future Z fotbollsskor med coolt mönster i svart, orange och lila. Skorna har snörning, stickad strumpliknande krage och Puma-logga på sidan. Ovandelen är i syntetmaterial för bra passform och känsla på planen.

Levis Jigholm
Levis Jigholm
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Puma Future Z fotbollsskor svart/lila - Säljer ett par Puma Future Z fotbollsskor i storlek 40.5. Skorna har en cool svart och lila design med orange detaljer och snörning. Ovandelen är i syntet och stickat material för bra passform och känsla på planen. Sulan har dobbar för optimalt grepp.
Puma FUTURE fotbollsskor orange/svart - Säljer ett par Puma FUTURE fotbollsskor i orange och svart med coolt mönster och snörning. Skorna har högre skaft och plös i stickad syntet för extra stöd. Perfekta dobbar för spel på gräs. Puma-logga på ovansidan och sidan.
Puma Future fotbollsskor i svart och orange - Säljer ett par Puma Future fotbollsskor i svart med orange och lila detaljer. Skorna har snörning, stickad ovandel och mönstrad sula med fasta dobbar för bra grepp på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut på fotbollsplanen.
Puma Future Z 1.3 fotbollsskor vit/rosa - Säljer ett par Puma Future Z 1.3 fotbollsskor i storlek 43. Skorna är vita med svarta och blå detaljer, samt har en rosa sula med dobbar. Ovandelen är i syntetmaterial med snörning och stickad krage för skön passform. Perfekta för dig som vill sticka ut på planen.
Puma Future Svart/Orange Fotbollsskor - Snygga Puma Future Z fotbollsskor i svart med röda och lila detaljer. Skorna har stickad strumpliknande krage, snörning och en cool grafisk design. Yttersulan är röd och skon har Pumas logga i vitt på sidan. Perfekta för dig som vill sticka ut på planen.
Puma future fotbollsskor  - Säljer ett par snygga fotbollsskor från Puma i vitt med rosa detaljer och svarta loggor. Skorna har snörning, stickad strumpkrage och platt sula med dobbar för bra grepp på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut på matchen!
Svarta fotbollsskor från Puma - Säljer dessa Svarta fotbollsskor från Puma med vit logga på ovansidan och hälen. Skorna har snörning, stickad strumpkrage och mönstrad ovandel i syntetmaterial. Använda endast 2 gånger. Nypris: 1600 mitt pris: 1000 men priset är inte hugget i sten så kan gå lägre vid snabb affär
Blå och orange fotbollsskor från Puma - Säljer ett par blå fotbollsskor från Puma med orangea detaljer och snörning. Skorna har en stickad strumpliknande öppning och är designade för bra grepp på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut på matchen! Använda kanske 5-6 gånger eftersom dom var för små
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Mohair tröja.  - Mohair blended tröja från hm ! Mintgrön. Bra skick ! Stolek S.
Leopard tröja  - Säljer en fluffig stickad tröja från NA-KD med leopardmönster i svart och beige. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar.
Stickad topp med orange kant - Trendig virkad topp i beige med starkt orangea detaljer på ärmar, nederkant och halsringning. Kortärmad och croppad modell med lös passform och vågig kant nedtill. Perfekt för dig som vill ha en färgklick i garderoben.
Stickad tröja - Jättemysig stickad tröja från bikbok som inte kommer till användning
Vit trekvarts stickad kofta med flätmönster - Superfin vit stickad kofta med korta ärmar och stora stickade knappar framtill. Koftan har ett klassiskt flätmönster och är gjord i ett mjukt, tjockt garn som känns riktigt cozy. Perfekt att slänga över en t-shirt eller klänning för extra värme.
Svart stickad tröja  - Säljer en jätte fin stickad tröja från Vero Moda i storlekn S❤️ aldrig använt! Nypris 599