Alla kategorier > Stickat
Mjukisset
Mjukisset  - 89 Mjukisset  - 90

Mjukisset

Storlek: S/M
Kategori: Stickat
Färg: Grå

500 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Grått stickat mjukisset.

athina00
athina00
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mjukissett - Såå snyggt mjukis set som jag sytt själv, jätte snygg passform och skönt fluffigt material. Lågmidjade och utsvängda byxor och en jättesnygg figursydd off shoulder topp👌
Mjukis set - Så fint lite oversize set från bikbok i ett mysigt material. Säljer då de inte kommer till nog mycket användning för mig längre. Använt fåtal gånger!🤍
Mjukisset - Säljer både byxorna och toppen som är off shoulder i storlek XS, jätte skönt och mjukt material. Jag är 156 cm och längden på byxorna sitter perfekt.
Grå stickad mjukisset - Jätte fint mjukisset! Byxorna är lågmidjade och i bootcut, zip tröjan är i kort modell och figur sydd. Varm till vintern. Materialet går att stretcha ut, skulle säga de passar s och m
Mjukis set - Ett grått mjukis set i nysick. Aldrig använt. Toppen är lite cropped och byxorna har snörning i midjan som går dra åt och knyta. Båda delar är stl S.
Mjukissett - Säljer mitt gråa frankie sett då de ej kommer till användning  Använd en gång innan
Grått mjukis sett  - Säljer mitt grå mjukis sett, både byxorna och koftan är noppriga!!
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Mörkgrön off shoulder stickad tröja - Mysig mörkgrön stickad tröja med off shoulder. barn st men passar allt från 14+/ xs/s. säljer för har inte kommer till användning nångång kontakta för mer information
Topp med spets - Super fin och helt ny med prislappen kvar.
Vit stickad tröja med rosa detaljer - Superfin vit stickad tröja med ribbade muddar och snygga rosa detaljer vid hals, ärmslut och nederkant. Tröjan har en avslappnad passform och hög hals, perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar. Passar perfekt till jeans eller kjol. Prislappen är tyvärr inte kvar men är 1 gång använd.
Grå omlottstickad tröja - Mysig grå stickad tröja med omlottmodell och knyt i sidan. Tröjan har v-ringning och långa utsvängda ärmar.🤍
Stickad tröja med sömmar från Zara - Stickad tröja (brun) med hög krage och sömmar från Zara. Helt ny. Säljer pga att jag har två stycken. Storlek M men passar även någon som har S. Ursprungspris 499 kr
Mörkgrå stickad tröja - Mysig mörkgrå stickad tröja med rund halsringning (den är polo men man kan vika ner kragen som på bilden) och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tröjan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Passar till både jeans och kjol för en enkel, stilren look.
Beige polotröja med vida ärmar - Mysig beige stickad polotröja, insydd vid slutet för en snyggare passform. Tröjan har bred polokrage, långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt, fluffigt material. Perfekt för lager på lager och en chill look.